Skocz do zawartości

Przedpremierowy GCh


anteks

Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie po prostu kwestia niedoinformowania.

No to wtopa po stronie organizatora ;-)

szkoda.. ale z drugiej strony to spore wyzwanie i takie rzeczy będą się zdarzały.

Ale z drugiej strony , jeżeli ktoś choć trochę sie piwem interesuje wie co to GCh inaczej to zwykła ignorancja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wierzę w niewiedzę właściciela

 

jakby nie było szum jest ;)

 

 

Ale z drugiej strony , jeżeli ktoś choć trochę sie piwem interesuje wie co to GCh inaczej to zwykła ignorancja...

 

Nie chcę osądzać, bo jak już pisałem nie miałem okazji tam zajrzeć. Ale sugerując się zdjęciami to raczej o piwie nic nie ma. Raczej media, design etc. Pewnie dostali, pstryknęli zdjęcie i tyle. Choć równie dobrze i celowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że Rafał Kowalczyk jest tam opiekunem merytorycznym w sprawie piw. :D

 

Też sie nazywam Rafał Kowalczyk nawet Pan prezes stwierdził że dobrze mieć zapasowego, a co do art. to wtopa i to na maksa.

Edytowane przez emcede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Wiktor, bo na zdjęciach nie znalazłem.? Nie ukrywam, że dowiaduję właśnie z tego wątku, że Rafał tam patronuje.

 

Co do falstartu to i dobry post

http://www.browar.biz/forum/showpost.php?p=1019238&postcount=116

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak się robi biznes w Polsce.

 

 

Jedyną formą napiętnowania mają tylko i wyłącznie konsumenci mogą po prostu wyeliminować ich z rynku nie chodząc do tego typu miejsc. To od nas Konsumentów/Klientów zależy jakie postawy będziemy promować w naszym małym światku czy to będą zasady równe czy też zasady cwaniackie kto kogo bardzie wy*&^^ja. Wiem wiem polska mentalność zabory zawsze musieliśmy cwaniakować i kombinować ale może warto przestać tak się zachowywać i dorosnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisałeś zgoda, ja zobaczyłem ten komentarz pod moim to pękłem ze śmiechu..."O matko najświętsza panowie zajmijcie się czytaniem książek i czynieniem dobra wokół a nie "wyczekiwaniem na piwo" to trochę jak stanie w kolejce dla przyjemności, więc chociaż trzymajcie książkę. przedziwne te Panów emocje." nie wiem jak mam odpowiedzieć na to.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doszedłem do jeszcze gorszego wniosku ,oni to zrobili z chęci zysku ale też zastanawia mnie reakcja GŻ a właściwie ich rzecznika prasowego .Wynika z niej , że mogło to być za 'cichym' przyzwoleniem GŻ a to oznaczałoby , że dla koncernu liczy się też tylko kasa a nie stworzenie jakiejś tradycji i zasad z nią związanych. To takie moje podejrzliwe stwierdzenie, może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doszedłem do jeszcze gorszego wniosku ,oni to zrobili z chęci zysku ale też zastanawia mnie reakcja GŻ a właściwie ich rzecznika prasowego .Wynika z niej , że mogło to być za 'cichym' przyzwoleniem GŻ a to oznaczałoby , że dla koncernu liczy się też tylko kasa a nie stworzenie jakiejś tradycji i zasad z nią związanych. To takie moje podejrzliwe stwierdzenie, może się mylę.

 

Daj spokój, te kilka butelek? Oni tak mają wtopę jak na tych projektach, przynajmniej na tym z zeszłego roku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.