Skocz do zawartości

Trójmiejskie Warsztaty Piwowarskie


filipap

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na pierwsze (chyba) w Trójmiescie Warsztaty Piwowarskie. Impreza odbedzie się

w Browarze Piwna przy ulicy Piwnej 50/51 w Gdańsku (dawny klub Yesterday) w dniu 25/11/2012. Start godz. 15:00. Wstęp wolny!!

W programie:

- pokaz warzenia piwa

- prezentacja na temat domowego wytwarzania piwa

- dyskusje i wymiana doswiadczeń

- możliwość zobaczenia z bliska instalacji browaru

- niespodzianki...

 

Zainteresowanych wzięciem udziału w warsztatach proszę o wysłanie zgłoszenia na adres warsztaty_piwowarskie_trojmiasto@wp.pl

 

Filipap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę w drodze do Wrocka, bo już kupiłam bilet na sypialkę z niedzieli na poniedziałek, zatem wpadam na pokaz, chyba, że nie dożyję po KPD ;)

Edytowane przez Marusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie donoszę że Marusia przeżyła Gdański KPD, zjawiła się na warsztatach i została samozwańczym liderem loży szyderców. Od samego początku wiedziałem że będą z nią kłopoty :-)

 

Melduję ponadto iż warsztaty w Gdańsku odbyły się i wypadły wg mnie całkiem dobrze. Podziękowania dla Browaru Piwna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta loża to raczej doradcza była, nie szydercza. Posłuchałbyś tej loży, co ją mam we Wrocku na spotkaniach :D

Potwierdzam, że przeżyłam, bardzo fajnie było, super logo imprezy i talent sceniczny Filipa - oczywiście, jak to po pierwszym razie, kilka rzeczy jest do dopracowania, ale mam nadzieję, że to będą cykliczne szkoły zarażania piwowarstwem domowym w Gdańsku :) Brawa dla Filipa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uprzejmie donoszę iż 27.01.2013 czyli w najbliższą niedzielę odbędzie się druga edycja Trójmiejskich Warsztatów Piwowarskich. Tym razem warzymy angielskiego portera. Miejsce Browar Piwna, start o godzinie 15:00.

Zapisy mailowo na adres warsztaty_piwowarskie_trojmiasto@wp.pl

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.