Jump to content
filipap

Trójmiejskie Warsztaty Piwowarskie

Recommended Posts

Zapraszam na pierwsze (chyba) w Trójmiescie Warsztaty Piwowarskie. Impreza odbedzie się

w Browarze Piwna przy ulicy Piwnej 50/51 w Gdańsku (dawny klub Yesterday) w dniu 25/11/2012. Start godz. 15:00. Wstęp wolny!!

W programie:

- pokaz warzenia piwa

- prezentacja na temat domowego wytwarzania piwa

- dyskusje i wymiana doswiadczeń

- możliwość zobaczenia z bliska instalacji browaru

- niespodzianki...

Zainteresowanych wzięciem udziału w warsztatach proszę o wysłanie zgłoszenia na adres warsztaty_piwowarskie_trojmiasto@wp.pl

Filipap

Nie będę w drodze do Wrocka, bo już kupiłam bilet na sypialkę z niedzieli na poniedziałek, zatem wpadam na pokaz, chyba, że nie dożyję po KPD ;)

Edited by Marusia

Uprzejmie donoszę że Marusia przeżyła Gdański KPD, zjawiła się na warsztatach i została samozwańczym liderem loży szyderców. Od samego początku wiedziałem że będą z nią kłopoty :-)

Melduję ponadto iż warsztaty w Gdańsku odbyły się i wypadły wg mnie całkiem dobrze. Podziękowania dla Browaru Piwna.

Ta loża to raczej doradcza była, nie szydercza. Posłuchałbyś tej loży, co ją mam we Wrocku na spotkaniach :D

Potwierdzam, że przeżyłam, bardzo fajnie było, super logo imprezy i talent sceniczny Filipa - oczywiście, jak to po pierwszym razie, kilka rzeczy jest do dopracowania, ale mam nadzieję, że to będą cykliczne szkoły zarażania piwowarstwem domowym w Gdańsku :) Brawa dla Filipa!

Uprzejmie donoszę iż 27.01.2013 czyli w najbliższą niedzielę odbędzie się druga edycja Trójmiejskich Warsztatów Piwowarskich. Tym razem warzymy angielskiego portera. Miejsce Browar Piwna, start o godzinie 15:00.

Zapisy mailowo na adres warsztaty_piwowarskie_trojmiasto@wp.pl

Zapraszam

No to fajnie. Już się zapisałem. A degustacja piwka z poprzednich warsztatów będzie?