Skocz do zawartości

[Blog Kopyra] Browar w Elblągu


Pierre Celis

Rekomendowane odpowiedzi

czyli dlaczego nie wzorują się na zagranicznych? Browar w Elblągu będący częścią Grupy Żywiec miałem okazję zwiedzić podczas II Forum Technologii Browarniczych. Wyróżnia się on choćby z tego powodu, że zastosowano w nim filtr zacierny w miejsce kadzi filtracyjnej. Jednak … Continue reading

 

Wyświetl pełny artykuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, ja Cię lubię i cenię. Ale po co te wrzucanie kamyków do obcych ogródków?

 

Jego blog, jego podwórko, jego sprawa. Akurat browar w Elblągu i podkreślone elementy zasługują na rozgłos, niezależnie kto tam jest właścicielem. Ekologia to nie jest już domena zielonych oszołomów, świadomość [określmy to] "sozologiczna" krzewi się u ludu. Nie będę wnikał w to, jakie szkody przynosi energia wiatrowa czy akcje pt. zgaś światło o 21.27, ale akurat gospodarka wodna w Polsce domaga się szczególnej uwagi. Troska o zasoby wodne w kraju jest szczególnie potrzebna...

 

Wpis jak wpis. Zawiera lokowanie marki. W innych wpisach można znaleźć lokowania innych marek. Nie widzę nic zdrożnego w promowaniu dobrych zagadnień, nawet gdy są one pod kontrolą "złych" koncerniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nachalne lokowanie produktu, artykuł sponsorowany, lizusostwo i tyle. Obojętne o czym pisze i czego by w tym Elblągu nie robili, to jest to tania wazelina.

 

GŻ należą się baty za skundlenie wszystkich marek, które przejęła wraz z zamykanymi przez siebie browarami, a nie lizanie tyłka za jakąś ekologię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nachalne lokowanie produktu, artykuł sponsorowany, lizusostwo i tyle. Obojętne o czym pisze i czego by w tym Elblągu nie robili, to jest to tania wazelina.

 

GŻ należą się baty za skundlenie wszystkich marek, które przejęła wraz z zamykanymi przez siebie browarami, a nie lizanie tyłka za jakąś ekologię.

 

Dokładnie tak jak pisze Zgoda , jak widziałem Kujawiaka na ich linii to mnie szlag trafiał . Ma tyle wspólnego z moim regionem i starym smakiem co kiedyś wyśmienite Bractwo Kurkowe po przeniesieniu produkcji poza Bydgoszcz . Generalnie moim zdanie piwowarzy powinni trzymać się z daleka od kontaktów ( zależności )wobec koncernów prędzej czy później za to zapłacą , szczególni ci którzy myślą o własnej działalności w tej branży.

Edytowane przez pepe11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.