Skocz do zawartości

Piwo do oceny


nalewa0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Uważyłem Strong Bittera (tak mi się przynajmniej wydaję), bardzo mi smakuje i chciałem go wysłać na konkurs. Ale chyba nie ma żadnego w najbliższym czasie dot. tego gatunku piwa. Na forum są różne oceny receptur, jak to się wszystko odbywa? wysyłacie sobie piwa do oceny? Jakby co, to chętnie bym komuś wysłał moje, bo jestem ciekawy, czy innym też zasmakuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coder z chęcią przyjmuje piwa do oceny - parę razy mu dostarczyłem swoje wyroby, otrzymałem konkretną i konstruktywną informację zwrotną.

 

Pytanie, czy chcesz wysyłać piwa pocztą? W Poznaniu (tudzież Luboń, Suchy Las, etc) jest sporo doświadczonych piwowarów. Janek Szała jest sędzią PSPD, udziela się na forum - napisz do niego. Zobacz na mapce piwowarów domowych, może ktoś mieszka niedaleko Ciebie. Spotkania na żywo dają cenną możliwość wymiany doświadczeń i podyskutowania o degustowanych wyrobach - dowiesz się znacznie więcej niż z metryczki ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Uważyłem Strong Bittera (tak mi się przynajmniej wydaję), bardzo mi smakuje i chciałem go wysłać na konkurs. Ale chyba nie ma żadnego w najbliższym czasie dot. tego gatunku piwa. Na forum są różne oceny receptur, jak to się wszystko odbywa? wysyłacie sobie piwa do oceny? Jakby co, to chętnie bym komuś wysłał moje, bo jestem ciekawy, czy innym też zasmakuje.

Pozdrawiam

 

Możesz też podesłać do mnie. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CW Poznaniu (tudzież Luboń, Suchy Las, etc) jest sporo doświadczonych piwowarów. Janek Szała jest sędzią PSPD, udziela się na forum - napisz do niego.

W Poznaniu poza wogoszami są inni piwowarzy?

Tak a owaszem są;)Może nie tak utalentowani jak Grupa "W" ale ambitni:D:D:D

Jednak ja nie podejmę sie oceny piwa mniej wiecej powoli wiem o co chodzi jednak niechciałbym powiedzieć czegoś zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować napisać do codera, w tym wątku deklarował swoją gotowość do oceny:

 

Potwierdzam, jak ktoś nie znajdzie testera blisko siebie, to zawsze może mi piwo podesłać, ocenię i opublikuję - tylko ostrzegam, że jestem surowy i marudny.

 

Tu jest aktualizowana lista certyfikowanych sędziów, każdy z nich powinien się podjąć takiego zadania:

 

http://pspd.org.pl/catpages/sedziowie-pspd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.