Skocz do zawartości

Rewolucja Magdy Gessler w Cieszyńskim Browarze Mieszczańskim


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mnie doszły wczoraj słuchy i sprawdziłem w sieci np. tu i tu, pani Magda była w Mieszczańskim zrobić rewolucje.

Odcinek ma być dopiero na wiosnę. Może ktoś z okolicznych mieszkańców będzie wiedział coś więcej na ten temat i podzieli się informacją. Może i menu zmienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem oglądając ten program Pani Magda preferuje eurolagera, niejednokrotnie do posiłku brała Tyskie czy Lecha i nigdy nie miała żadnych uwag. Jak to podniebienie może być wybiórcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla wielu jest medialną wyrocznią, ale o piwie to ona wie tyle co nic i na ten temat niech się nie wypowiada. Gastronomicznie mam czasem zastrzeżenia do tego co promuje w TVN, ale bez możliwości sprawdzenia smakowo to tylko zwykły szum wokół własnej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak widzę jak wpada do kuchni i pochyla się z tą swoja czupryną nad jedzeniem, a potem wkłada opierścionkowane palce do jedzenia przy przygotowywaniu to czuję pewien niesmak.

 

ja tam nie chodzę gdzie ona się pojawia ... ale czujesz ten niesmak jak w zupie albo w potrawce dostajesz rasowego kłaka blleeeee pół biedy jak złoty pierścionek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment wywiadu z p. Gessler (podkreślenie moje):

 

"A Cieszyński Browar Mieszczański jak w tej opinii się prezentuje?

 

Wyzwanie dla tej restauracji jest ogromne. Właściciele mogą mieć wszystko i nic, tym bardziej że właścicielka pędzi piwo. Miejsce też jest trudne, ale do dobrych restauracji się zawsze trafia. Będzie to bardzo ciekawy odcinek. Właściciele są ciekawymi ludźmi. Emisja planowana jest na wczesną wiosnę."

Cała rozmowa na ox.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jacyś ludzie się na tym programie przejechali. Program całkowicie reżyserowany i to od Gessler zależy jak zostanie później zmontowany. Albo pokażą w dobrym świetle albo złym, od jej kaprysu zależy. Dziwie się, że się zgłosili, bo kosztuje to niemało.

 

Jak obserwuje różne restauracje to bronią się tylko te gdzie jest smaczne jedzenie. Tych nie trzeba reklamować i zawsze są ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jacyś ludzie się na tym programie przejechali.

Np. tacy którzy podali jej stare mięso (co później potwierdził sanepid)?

 

Program całkowicie reżyserowany i to od Gessler zależy jak zostanie później zmontowany. Albo pokażą w dobrym świetle albo złym, od jej kaprysu zależy.

Szczerze mówiąc w to wątpię. Jak już to producent może coś mieszać żeby zwiększyć oglądalność.

Dziwie się, że się zgłosili, bo kosztuje to niemało.

No ja tam nie wiem, rozmawiałem z właścicielem jednego lokalu w którym ona była i on nie zapłacił nic. A jest on dla mnie wiarygodniejszym źródłem informacji niż pismo Fakt czy Superekspres które piszą ile to tysięcy trzeba zapłacić żeby wystąpić w programie kuchenne rewolucje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak widzę jak wpada do kuchni i pochyla się z tą swoja czupryną nad jedzeniem, a potem wkłada opierścionkowane palce do jedzenia przy przygotowywaniu to czuję pewien niesmak.

Właśnie zastanawiałem się kiedyś co na to sanepid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiałem się kiedyś co na to sanepid.

Nie wiem co lepsze kłaki Gesslerowej czy zjełczałe masło do pierogów, lub makaron odgrzewany w mikrofali...

Przypomina mi się kawał :

W restauracji kelner podchodzi do stolika, podaje kartę,mija chwilka klient zamawia :

poproszę kotlet cielęcy, z dużą liczbą ścięgien, kawałkiem kości. Żeby był uz jednej strony spalony, a z drugiej prawie surowy, do tego frytki o smaku starego smalcu i surówkę z zgniłych pomidorów...

Kelner zdziwiony : Panie takie coś jest nie możliwe !

Klient spokojnie odpowiada : dziwne wczoraj dokładnie taki zestaw otrzymałem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

To moja prywatna opina. Nie cierpię p. Gesler.

To i ja moją opinię dodam. Precz z komuną :smilies:. Przepraszam jeśli kogoś tym uraziłem, liczę na wyrozumiałość forumowiczów względem mojego poczucia humoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tam nie wiem, rozmawiałem z właścicielem jednego lokalu w którym ona była i on nie zapłacił nic. A jest on dla mnie wiarygodniejszym źródłem informacji niż pismo Fakt czy Superekspres które piszą ile to tysięcy trzeba zapłacić żeby wystąpić w programie kuchenne rewolucje.

Ja na jego miejscu też bym się nie przyznał, że tak się dałem nabrać. Czy uważasz, że p. G. robi to za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.