Jump to content
wilko

[Lublin] wspólne zakupy

Recommended Posts

Przymierzam się do niedużych zakupów. Tego co moje wybrane to 10kg słodów i drobiazgi jak drożdże, chmiele, kapsle... W paczce więc zostaje nieco miejsca którym chętnie się podzielę.

Początkowo planowałem zakupy w twojbrowar.pl ale nic przesądzonego, negocjować można. Patrząc na ceny słodów w Strzegomiu bardzo kusi, ale potrzebuję niestety też innych rzeczy więc raczej sklep.

Czekam na zgłoszenia chętnych współdzielić koszty transportu (i tak niewielkie w sumie) i zacieśniać znajomości w regionie (co ważniejsze :) ).

Kurcze mogłeś wczesniej się zgłosić, własnie dostałem paczkę ze strzegomia i czekam na paczke z browamatora :)

O kurcze, nie przepraszaj, jasne że lepiej. Z mojej listy jest wszystko i w cenach oscylujących wokół tego samego poziomu. Chmielu jedynie więcej będę musiał wziąć, ciut zostanie.

Nie wiedziałem że mamy w Lublinie sklep. Wielkie dzięki :beer:

No ja też... nie czekalbym drugi tydzien na warzenie tylko już zlewał na cichą w sobotę... :/

Generalnie to paczki ze strzegomia można grupowo kupować, a drożdze w lublinie i jest fajnie :)

Chmiel oczywiście mam ten co Grzesiek załatwiał :)

sklep internetowy.... ciekawe czy można odebrać zakupiony towar osobiście...

wysłałem do nich zapytanie... napiszę, jak tylko sklep odpowie

a mówią, że reklama dźwignią handlu :P ....a tu My lubelaki na końcu się dowiadujemy.......pepo, jak dostaniesz odp w/s osobistego odbioru to pisz!

otrzymałem satysfakcjonującą mnie odpowiedź... :)

Witam

Jak najbardziej istnieje taka możliwość, chociaż nie posiadamy obecnie sklepu stacjonarnego to w obrębie Lublina dostarczam towar nieodpłatnie w ustalonych godzinach. Proszę złożyć zamówienie i wpisać w uwagach odbiór osobisty, koszty transportu nie beda naliczane a towar dostarcze pod wskazany adres ale to już możemy umówić sie na kiedy i gdzie

Pozdrawiam

Robert Kwieciński

homebeer.pl

Potwierdzam, u mnie to samo :)

Czad, wiem gdzie robię zakupy. Tak więc wspólne zamiejscowe, przynajmniej na razie, zawieszone. Jak czegoś u nas zabraknie, to się pomysł wskrzesi.

Nie spodziewałem się takiego sklepu w Lublinie :) Następne zakupy na pewno w tym sklepie :)

Jak wyżej.... po tym jak ostatnio, delikatnie mówiąc, zawiodłem się na sposobie realizacji zamówień w Browamatorze (czekam na 50kg słodu już od wielu dni, bez śrutowania), stwierdzam, że kolejne zakupy będą robione już na terenie samego Lublina :)

Mi też to nie na rękę tymczasowo.

Kontynuując w lekki OT: kto mi pożyczy śrutownik? Tak na 5 kilo i zaraz oddaję.

pepo, czym śrutujesz? Bo zastanawiam się czy dalej ciagnąć projekt gniotownika walcowego z regulacją szczeliny, czy kupić brewferma.

Koszt wykonania poszczegółnych elematów zaczyna mnie przerastać.

pepo, czym śrutujesz? Bo zastanawiam się czy dalej ciagnąć projekt gniotownika walcowego z regulacją szczeliny, czy kupić brewferma.

Koszt wykonania poszczegółnych elematów zaczyna mnie przerastać.

Sfinks.... tj. porkert :) + wiertarka coby się nie zmęczyć :)

poszukaj na jakiś serwisach aukcyjnych, ja swój kupiłem za 70 zł , wymagał odrobiny oczyszczenia i działa bez zarzutu.

poszukaj na jakiś serwisach aukcyjnych, ja swój kupiłem za 70 zł , wymagał odrobiny oczyszczenia i działa bez zarzutu.

a to mój sprzęt do śrutowania... http://allegro.pl/promocja-maszynka-do-makaronu-ciecia-ziol-i2773002993.html miałem wcześniej Porkerta, ale... własnej roboty śrutownik okazuje się lepszy... i to pod kilkoma względami- czas i jakość śrutowania.... możliwość regulacji szczeliny- o wiele sprawniej niż w Porkercie. Jedyna przeróbka jakiej trzeba dokonać, to nacięcie wałków, a do tego wystarczy zwykła kątówka z cienką tarczą... Ostatnio śrutuję jednorazowo ponad 15 kg...