Skocz do zawartości

Jak degustujecie ?


Piwoznawcy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Ze swojej strony chcę napomknąć, że Piwoznawcowy kurs, w wersji dla Piwowarów, planujemy (Centrum Piwowarstwa i Piwoznawcy) też zrobić na jesieni na Górnym Śląsku ;)

Nie czytałem wcześniej, ale zdało by się.

Kiedy to na jesieni? Wolałbym wcześniej co bym był. Może koniec wakacji lub wrzesień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ grupa warszawska jest już pożądnie uformowana mogę stwierdzić że kurs odbędzie się na 100%. Na potrzeby domowych piwowarów kurs został poszerzony o fachową część sensoryczną.

 

Miejsce - restauracja KOM (www.komunikat.net)

 

Termin - 11 lipca 2009 10.30

 

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

 

ZAPRASZAMY

 

piwoznawcy@piwoznawcy.pl

 

tel.601547633

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony chcę napomknąć' date=' że Piwoznawcowy kurs, w wersji dla Piwowarów, planujemy (Centrum Piwowarstwa i Piwoznawcy) też zrobić na jesieni na Górnym Śląsku ;)[/quote']

Nie czytałem wcześniej, ale zdało by się.

Kiedy to na jesieni? Wolałbym wcześniej co bym był. Może koniec wakacji lub wrzesień?

Jest już info: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=83923

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkolenie trwa 4,5 godziny mniej więcej. Co do terminów - masz ci los, jak za krótki termin - źle, za długi - też niedobrze :) Coś pomyślimy nad tym, żeby Wena mógł się podszkolić, przy okazji autografy porozdaje a my się na jakieś rewelacyjne piwo załapiemy ;)

 

P.S. Właśnie piję swojego pilsika, którego wystawiłam w Żywcu i zżera mnie ciekawość, które miejsce zajął, bo jest pyszny oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Właśnie piję swojego pilsika, którego wystawiłam w Żywcu i zżera mnie ciekawość, które miejsce zajął, bo jest pyszny oczywiście ;)

Jak już wiesz że nie pierwsze z trzech to poczekasz na swoją kolej :). Ciekawość jest i była by bardziej zaspokojona gdy mieliśmy pełne wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.