Skocz do zawartości

VIII Konkurs Piw Domowych, X Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie - 11.05.2013


Marusia

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt że w podziemiach było pustawo i do domu wracałem z pełnym kegiem

Trio krakowskie się w tym roku wykruszyło i to dlatego ;) Aczkolwiek dziwna sprawa z lochami, to racja...

 

Chyba żartujesz Anteks, a u mnie zeszły 2 kegi 18l. :)

Co do frekwencji to jak zwykle złotego środka nie ma, albo za gęsto albo za rzadko. Zawsze ktoś będzie niezadowolony ;)

Myślę że dla równowagi spokojnie mogłoby wejść jeszcze 50 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, zwłaszcza szanownym sąsiadom :)

 

100 - pustawo, ale ten dziki tłum z przed roku to zupełne przegięcie w drugą stronę. Możliwe że 150-200 to optymalna liczba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt że w podziemiach było pustawo i do domu wracałem z pełnym kegiem

Trio krakowskie się w tym roku wykruszyło i to dlatego ;) Aczkolwiek dziwna sprawa z lochami, to racja...

 

Chyba żartujesz Anteks, a u mnie zeszły 2 kegi 18l. :)

Co do frekwencji to jak zwykle złotego środka nie ma, albo za gęsto albo za rzadko. Zawsze ktoś będzie niezadowolony ;)

Myślę że dla równowagi spokojnie mogłoby wejść jeszcze 50 osób.

może po moim wyjściu się ruszyło bo ten pierwszy schodził przez 4 godziny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy przepiąłem beczkę, ale chyba nieco wcześniej, potem już schodziło jak jak zawsze /jak co roku/.

Pewnie inne źródełka osuszono wcześniej co spowodowało większe zainteresowanie moim kranem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam, zdjęcie nie oddaje całej dramaturgii sytuacji :D Wszystko się zapadało, cały czas padało za kołnierz, ale i tak była "spora" publika. Wielki plus dla chłopaków w TB, że im się chciało :D

 

Również gratuluję wszystkim nagrodzonym :okey:

 

p.s.

Swoją drogą ciekawe kiedy dostaniemy metryczki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impezka się udała, wykłady nie zaliczone z powodu za obfitego "śniadania" ;) Postulował bym o zwiększenie ilości degustatorów-amatorów o jakieś co najmniej 50%. Dzięki wszystkim za spotkanie, szczególnie współpijcom i współlokatorom. Z degustowanych piwek stawiałbym na ofertę browarów Szałpiw i Alebrowaru, a szczególnie wymiatał Maredsous Tripel z oferty Sławka z Kriek Pabu, w szczególności "siano" z portfela ;) Do zobaczenia na kolejnej odsłonie WWP jak już im trawa odrośnie :beer::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.