Skocz do zawartości

Szkło


kosimazaki

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś się orientuje gdzie dostanę kufle do piwa jak na złączonym obrazku (najlepiej Waszawa i okolice)? Chodzi o klasyczny "pint glass". Przeszukałem allegro i kilka sklepów internetowych, ale niestety nic nie znalazłem. Byłem też w kilku sklepach stacjonarnych "przy okazji" i również klapa. To chyba mało popularny kształt w Polsce.

 

 

Imperial+pint.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nie wiedziałem, że ten kształt funkcjonuje w PL jako "nonic" - to faktycznie powinno ułatwić poszukiwania. Obdzwonię jutro kilka sklepów stacjonarnych w Warszawie, bo przed kupnem wolałbym pomacać. Jeżeli się nie uda, to będę zamawiał on-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udało się :) Moja ukochana kupiła mi dzisiaj zestaw szklanek i pokali (żeby nie było że kufli ;)) jak na zdjęciu poniżej.

 

XAhWA.jpg

 

Zestaw w cenie 79 złotych do kupienia w TKmax w Blue City w Warszawie. Bardzo solidne, grube szkło - szklanka do weizena waży 0.5 kg :smilies:

 

PS Niech ktoś napisze wreszcie jakiś nowy temat w dziale sprzęt, bo od wczoraj liczba tematów wynosi 666 ;)

Edytowane przez kosimazaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym wciągnął taki zestaw, tak to w komisach polecam się rozglądać wszystkie praktycznie szklanki do weizena i kufle kupiłem tam, gorzej z nonic-kiem było kilka ale jak się dorwałem do kartonu to jeden ocalał reszta miazga ;/ ale warto się rozglądać w takich sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynk. Wczoraj wybrałem się do łódzkiego TK-Maxa i drogą kupną również nabyłem ten zestaw. Są też inne zestawy, duże kufle, małe kufelki degustacyjne.

 

 

Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie chciałem dzwonić po znajomych z Gdańska. Już nie mają czy może dostarczą?

Z tego co pani mi powiedziala to zestawow nie maja ale sa szklanki "luzem" i mozna sobie taki zestaw skompletowac. Z tym ze zapewne "luzem" oznacza pakowane po 6 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynk. Wczoraj wybrałem się do łódzkiego TK-Maxa i drogą kupną również nabyłem ten zestaw. Są też inne zestawy, duże kufle, małe kufelki degustacyjne.

 

 

Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD

Orientujesz sie czy duzo bylo tych zestawow? Mam zamiar dac cynk znajomemu z Ldz zeby mi zakupil taki zestawik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.