Skocz do zawartości

Sklep w internecie www.piwopiweczko.pl ale również stacjonarny w Chorzowie


Rekomendowane odpowiedzi

25 kg to jest koło 7-9 minut pracy. Na razie śrutowałem po 5-6 kg i zajmowało to nieco więcej niż minutę góra półtorej a silnik nie był specjalnie gorący. Robiąc nawet przerwę żeby silnik trochę przestygł to 25 kg zmielisz w góra 15 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Czy coś ruszyło w sprawie słodów?

Pytałem się kilka razy o to samo- dzwoniłem-byłem w sklepie ,-gosciowi chyba nie zależy na słodach,drożdży jest kilka sztuk,chmieli wcale....To sklep dla tych ,co gotują z kubka,a nie zacierają-z Zabrza masz bliżej do Radzionkowa a tam wybór solidny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś ruszyło w sprawie słodów?

cały czas czekam na śrutownik który jest w trakcie realizacji jak tylko go dostanę to na pewno od razu sprowadzę słody. Mam nadzieję że jeszcze w tym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś ruszyło w sprawie słodów?

Pytałem się kilka razy o to samo- dzwoniłem-byłem w sklepie ,-gosciowi chyba nie zależy na słodach,drożdży jest kilka sztuk,chmieli wcale....To sklep dla tych ,co gotują z kubka,a nie zacierają-z Zabrza masz bliżej do Radzionkowa a tam wybór solidny

Ciekawe bo jakoś sobie nie potrafię przypomnieć żeby mi ktoś powiedział że mi nie zależy no chyba że kolega ma tylko odwagę pisać anonimowo. Jak by kolega był ostatnio albo dzwonił to by się dowiedział to co pisałem powyżej. Ci co ostatnio byli albo dzwonili dostali właśnie taką odpowiedz. Co do tego gdzie kolega ma bliżej do mnie czy do Radzionkowa to na pewno zależy gdzie w tym Zabrzu mieszka. I to by było na tyle bo naprawdę nie mam zamiaru zaogniać sytuacji.

Pozdrawiam wszystkich tych którzy zacierają i tych którzy robią z kubka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe bo jakoś sobie nie potrafię przypomnieć żeby mi ktoś powiedział że mi nie zależy no chyba że kolega ma tylko odwagę pisać anonimowo.

Czy ja gdzieś powiedziałem/napisałem,ze mówiłem Ci ,że Ci nie zależy?Ja po prostu mam takie wrażenie,że Ci nie zależy na słodach,chmielach-to jest tylko moje wrażenie

O zaognianiu nie ma mowy :) ja na pewno mam bliżej do Chorzowa,więc czekam na te słody/chmiele/więcej drożdży

Edytowane przez marbelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając coś takiego http://allegro.pl/wa...2969861596.html to resztę można szybko i tanio poskładać.

BTW też czekam bo miałbym blisko.

tak jak pisałem wyżej śrutownik jest już w trakcie produkcji ale oczywiście dzięki za podpowiedz :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja gdzieś powiedziałem/napisałem,ze mówiłem Ci ,że Ci nie zależy?Ja po prostu mam takie wrażenie,że Ci nie zależy na słodach,chmielach-to jest tylko moje wrażenie

O zaognianiu nie ma mowy :) ja na pewno mam bliżej do Chorzowa,więc czekam na te słody/chmiele/więcej drożdży

Dobra może zareagowałem zbyt nerwowo ale jak mi wysyłasz klientów do konkurencji to mi ciśnienie wzrosło :D tym bardziej że wyznaję dewizę że klient jest najważniejszy, ale niekiedy trzeba poczekać trochę. I nie wysyłaj mi więcej klientów do konkurencji bo długo nie pociągnę :)

Edytowane przez kostek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja gdzieś powiedziałem/napisałem,ze mówiłem Ci ,że Ci nie zależy?Ja po prostu mam takie wrażenie,że Ci nie zależy na słodach,chmielach-to jest tylko moje wrażenie

O zaognianiu nie ma mowy :) ja na pewno mam bliżej do Chorzowa,więc czekam na te słody/chmiele/więcej drożdży

Dobra może zareagowałem zbyt nerwowo ale jak mi wysyłasz klientów do konkurencji to mi ciśnienie wzrosło :D tym bardziej że wyznaję dewizę że klient jest najważniejszy, ale niekiedy trzeba poczekać trochę. I nie wysyłaj mi więcej klientów do konkurencji bo długo nie pociągnę :)

KOSTEK spoko.

Sam Cię poganiałem ze słodami, bo to podstawa. Ten tydzień czy dwa to chyba jeszcze miejscowi piwowarzy wytrzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra może zareagowałem zbyt nerwowo ale jak mi wysyłasz klientów do konkurencji to mi ciśnienie wzrosło tym bardziej że wyznaję dewizę że klient jest najważniejszy, ale niekiedy trzeba poczekać trochę. I nie wysyłaj mi więcej klientów do konkurencji bo długo nie pociągnę

Nerwy nie przyśpieszą nic w sprawie słodów,ale cieszę się,że wyznajesz tą dewizę o ważności klientów :)

No to więcej nie piszemy,żeby nie przedłużać terminu dostawy słodów-daj znać jak będą już szły do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to dobre, a może nie. Kupując śrutownik trzeba mieć jakąś gwarancję działania.

Tak, tak, ale jak to bywa "coś za coś" i ccc "Cena Czyni Cuda".

A tak na serio to dla w miarę wprawnego mechanika/majsterkowicza tego typu zestaw jest dość solidną podstawą do budowy śrutownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ceny w sklepie stacjonarnym są takie same jak na allegro lub na www.piwopiweczko.pl w razie jak by były jakieś ceny inne to proszę powiedzieć zawsze będziemy brać pod uwagę tą niższą :)

Pozdrawiam i oczywiście zapraszam do sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno przy okazji.

Czy macie jakieś namiary na dostawców chmieli oczywiście wcześniej czy później dojdę do dostawców ale wiem że przy waszej pomocy na pewno wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.