Skocz do zawartości

Sklep w internecie www.piwopiweczko.pl ale również stacjonarny w Chorzowie


Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem zdjęcie mam nadzieję że temat zakończony. A tak przy okazji to prestiż że akurat twoje zdjęcie jest wykorzystywane :)

 

Pozwolisz że zrobię ci trochę prestiżu i pojeżdżę twoim samochodem? Żony jeszcze nie widziałem, ale może też się nada na budowanie prestiżu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolisz że zrobię ci trochę prestiżu i pojeżdżę twoim samochodem? Żony jeszcze nie widziałem, ale może też się nada na budowanie prestiżu?

 

 

 

Gdyby nie "Pozwolisz" to to jak nic można by to podciągnąć pod odpowiedni paragraf.

IMHO zapędziłeś się troszkę, to nie spór Apple vs reszta świata, to oni z tego żyją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że trochę przesadzacie. Kostek natychmiast przeprosił i zmienił zdjęcie.

Powinieneś napisać "zmienił jedno zdjęcie". Z tego co widzę, zdjęcie granulatu również jest takie jak w HB, a jak się dobrze przyjrzeć, to znajdzie się tam więcej "zapożyczeń".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że trochę przesadzacie. Kostek natychmiast przeprosił i zmienił zdjęcie.

Widzisz gdzieś przeprosiny, bo ja nie. Z mojej strony naprawdę nie byłoby tematu, gdyby Kostek przeprosił, usunął zdjęcie (na FB nadal widnieje) i nie wdawał się w dalsze dywagacje o tym, że zdjęcie jest ogólnodostępne, o prestiżu itp. Po prostu chyba nie widzi problemu w "pożyczaniu" zdjęć od konkurencji, a to mnie razi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Oczywiście wszystkich urażonych przepraszam jeśli jest jeszcze jakieś zdjęcie którego jesteście autorem to proszę o info na pewno je zmienię.

a jak się dobrze przyjrzeć, to znajdzie się tam więcej "zapożyczeń".

 

 

 

Oczywiście i do tego się przyznaje bo jak sami zauważacie współpracuję z wieloma firmami, od których biorę też zdjęcia.

nie wdawał się w dalsze dywagacje o tym, że zdjęcie jest ogólnodostępne, o prestiżu itp

Zdjęcia na 100% nie ściągnąłem z twojego sklepu nie jestem samobójcą o prestiżu pisałem z takim znaczkiem :) a więc ŻARTOWAŁEM

Jeszcze raz przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Informuję że od dzisiaj w sklepie stacjonarnym można płacić kartami płatniczymi.

Jednocześnie przypominam (widząc wasze duże zainteresowanie) że w naszym sklepie są dostępne wszystkie brew kity firmy GOZDAWA (wszystkie które mają aktualnie w swojej ofercie :) ) http://piwopiweczko.pl/Gozdawa,44,120,0.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie dodałem do oferty kilka termometrów oraz stacje pogody http://www.piwopiweczko.pl/Termometry-i-Stacje-Pogody,88,0.html na uwagę piwowarów szczególnie zasługuje ten termometr http://www.piwopiweczko.pl/Bezprzewodowy-termometr-do-zywnosci,630.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nie nadaje do piwowarstwa w obu przypadkach. Prosiłbym o zawężenie dodawania wpisów na forum o te które faktycznie tematu dotyczą.

Nie ukrywam, że informowanie na forum o każdym nowym dodanym produkcie w Waszym sklepie internetowym nosi znamiona lekkiego spamowania. Ograniczcie je od dnia dzisiejszego tylko do atrakcyjnych promocji i akcji dla piwowarów. (wzorem innych sklepów udzielających się na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego twierdzisz że ten termometr http://www.piwopiweczko.pl/Bezprzewodowy-termometr-do-zywnosci,630.html nie nadaje się do piwowarstwa? jest to lepsza wersja tego termometru http://www.piwopiweczko.pl/Termometr-do-zywnosci-z-sonda-0C-250Cm-15m,274.html a z tego co wiem to dużo piwowarów go używa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo znam z autopsji te produkty importowane z CHN przez firmę na literę B. i wiem jaki to jest poziom i trwałość.

Oczywiście nie dywaguję - komuś mogą się super sprawować i niech tak zostanie. Nie o to chodzi.

Prosiłbym o zastosowanie się do dalszej części mojego wcześniejszego wpisu za co z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę swoje trzy grosze - nie widzę po co miałbym płacić prawie dwa razy więcej za funkcję, dla której nie widzę żadnego praktycznego zastosowania w piwowarstwie domowym (jak warzę, to jestem przy garnku cały czas, nie oddalam się na odległość która wymagała by użycia bezprzewodowego termometru).

 

EDIT: to mój neutralny komentarz do postu 222, proszę nie doszukiwać się nie wiadomo czego :-)

Edytowane przez Winger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.