Skocz do zawartości

Sklep w internecie www.piwopiweczko.pl ale również stacjonarny w Chorzowie


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że nie hańbi ale mam żonę i nie mam rozdzielności a wiec w majestacie prawa to też jej firma :)

Co do nazwy to w regulaminie w 2 punkcie jest nazwa firmy :)

Nie ma tam nazwy firmy i nie żebym się czepiał, ale NIP'u też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w cenniki jest paczkomat tylko do 12kg? Przecież można do 25 kg.

 

 

 

Jak sam wiesz paczki w paczkomatach muszą mieć pewne gabaryty wyszło mi że do 12 kilo nie przekroczę tych gabarytów. Z tego samego powodu niektóre towary nie mają możliwości przesłania paczkomatami. Ale oczywiście jak masz paczkę do 25 kg to zadzwoń do mnie albo napisz to ci powiem czy da się to wysłać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snapback.pngUżytkownik kostek dnia 30 marzec 2013 - 20:43 napisał

 

 

Oczywiście że nie hańbi ale mam żonę i nie mam rozdzielności a wiec w majestacie prawa to też jej firma :)

 

Co do nazwy to w regulaminie w 2 punkcie jest nazwa firmy :)

 

Nie ma tam nazwy firmy i nie żebym się czepiał, ale NIP'u też nie.

 

 

 

Jest w punkcie 2 "AC"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jake

A żeby cię już tak usatysfakcjonować to uzupełniłem wszystkie dane firmy. Przy okazji można mnie też znaleźć na allegro sprzedaję pod nickiem piwo_piweczko który tez jest zarejestrowany na firmę :)

A tak przy okazji mógłbyś coś zamówić i zażądać faktury miałbyś wszystkie moje dane a ja miałbym utarg :)

Edytowane przez kostek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko po co robić zakupy jak można bić pianę :D

 

Ja jestem takim wywrotowcem że najchętniej kupowałbym na lewo bez faktury/paragonu i na targu. Uważam że cena powinna być umowna pomiędzy sprzedającym a kupujący nie żeby Państwo wpi#$#dalalo się w transakcję.

 

Tak przy okazji pozdrawiam świątecznie mój ulubiony sklep od którego zacząłem przygodę piwną

Edytowane przez lkulos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jake

A żeby cię już tak usatysfakcjonować to uzupełniłem wszystkie dane firmy. Przy okazji można mnie też znaleźć na allegro sprzedaję pod nickiem piwo_piweczko który tez jest zarejestrowany na firmę :)

A tak przy okazji mógłbyś coś zamówić i zażądać faktury miałbyś wszystkie moje dane a ja miałbym utarg :)

No widzisz, nie było to takie trudne. Lubię wiedzieć gdzie kupuję, dlatego jeszcze nigdy nie naciąłem się na zakupy w internecie.

Zamówię coś, co znalazłem tylko u ciebie, za około miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, nie było to takie trudne. Lubię wiedzieć gdzie kupuję, dlatego jeszcze nigdy nie naciąłem się na zakupy w internecie.

Nie było to trudne ale też nie było to potrzebne ale jeśli ma mi to pomóc zdobyć nowego klienta to nie widzę problemu :) Ja jeszcze nigdy nie sprawdzałem nazwy czy też nipu firmy w której robiłem zakupy i też się nigdy nie naciąłem. Ważniejsze dla mnie są opinie klientów którzy robili zakupy w danej firmie. Chciałem jeszcze zauważyć że niektórzy z forumowiczów znają mnie osobiście a to chyba ważniejsze niż nazwa firmy czy też nip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w sklepie, ale przy zakupach z Allegro brakowało mi informacji, że towar został wysłany (chociaż za każdym razem towar był wysyłany tego samego dnia :) ).

Planujesz może dodać płatności elektroniczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupie słodów za ponad 500 zł (ok.150 kg) to przesyłka będzie gratis? (zgodnie z informacją na stronie www)

Niestety słody nie wchodzą w darmową przesyłkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w sklepie, ale przy zakupach z Allegro brakowało mi informacji, że towar został wysłany (chociaż za każdym razem towar był wysyłany tego samego dnia :) ).

W sklepie zawsze staram się dać info o realizacji zamówienia. przy allegro tego nie robię bo trochę z tym jest pracy a wolę zająć się wysyłką :) i tutaj widzę znowu wyższość sklepu nad allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się przyczepi to co zrobi? Nie dajmy się zwariować. Ja na swoich stronach nie mam tej idiotycznej informacji i nie zamierzam mieć.

lepiej nie sprawdzać co zrobi :) Dużo z tym pracy nie było a zawsze człowiek spokojniej śpi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś właśnie odebraliśmy swoje zamówienie. Wszystko pięknie popakowane już na nas czekało, obsługa (jak zawsze) na najwyższym poziomie. Spędziliśmy w sklepie godzinę dyskutując o piwie :)

Dziękujemy bardzo za kolejne udane zakupy! Zdecydowanie następne też zrobimy u Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś właśnie odebraliśmy swoje zamówienie. Wszystko pięknie popakowane już na nas czekało, obsługa (jak zawsze) na najwyższym poziomie. Spędziliśmy w sklepie godzinę dyskutując o piwie :)

 

Dziękujemy bardzo za kolejne udane zakupy! Zdecydowanie następne też zrobimy u Ciebie :)

Bo klient jest najważniejszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.