Skocz do zawartości

Sklep w internecie www.piwopiweczko.pl ale również stacjonarny w Chorzowie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Założyłem temat z moim sklepem bo będzie mi łatwiej odpowiadać na Wasze sugestie i uwagi.

Sklep znajduje się w Chorzowie przy ulicy 3 maja 29 ale również w internecie pod adresem www.piwopiweczko.pl jestem też obecny na allegro pod nickiem piwo_piweczko.

Na dobry początek chciałbym zaproponować przez najbliższy tydzień tzn. do niedzieli 11-11-2012 5% rabatu dla wszystkich forumowiczów www.piwo.org wystarczy że robiąc zakupy w moim sklepie internetowym lub stacjonarnym podacie hasło piwo org i napiszecie swój nick.

Promocja nie dotyczy zakupów zrobionych poprzez allegro oraz kosztów przesyłki

Pozdrawiam

Edytowane przez kostek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z żoną w tym sklepie robiłem 2 razy zakupy (stacjonarnie) towar pierwsza klasa i najważniejsze profesjonalna obsługa. No i na Śląsku ;)

 

Co do sugestii to:

-chmiele,

-słody

tego mi brakuje teraz do pełni mojego piwnego szczęścia.

Kupowałem tam gównie brewkity i drożdże.Na ten moment z brewkitów już wyrosłem to nadal chciałbym tam zakupy robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej sklepów, a coraz mniejszy wybór... ;[

 

Akurat w tym nie kupowałem, ale jestem klientem praktycznie wszystkich i nie widzę powodu do narzekań. Nawet nie jestem w stanie wszystkiego wykorzystać, tyle tego jest. Także niesłuszna uwaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupowałem kilka razy, tam zaczynałem kompletować sprzęt. Co jest potrzebne? Słody i chmiele! I większy wybór, przynajmniej suchych drożdży. Przydałoby się jeszcze trochę bardziej "zaawansowanych" dodatków dla piwowarów jak np. mech irlandzki, jodowy wskaźnik skrobi, woreczki na chmiel itp. Sklep mam "rzut beretem" więc byłbym stałym klientem gdyby w/w asortyment był dostępny a tak jeżdżę do Radzionkowa i tam zostawiam wszystkie pieniążki :) Obsługa sklepu w porządku, miło i sympatycznie.

Edytowane przez drozd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Własnie w sklepie pojawiły się piwne kosmetyki http://www.piwopiweczko.pl/Piwne-SPA,78,0.html wiem że ma to niewiele wspólnego z piwem ale niekiedy warto coś mieć żeby udobruchać drugą połówkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na to iż na forum jestem nowy na początku witam wszystkich.

 

Postanowiłem dołączyć to osób pochlebnie wyrażających się o sklepie. Ważeniem piwa zajmuje się już od jakiegoś czasu ale zaczynałem właśnie od zakupów w tym sklepie ale jeszcze allegrowym :). Ciesze sie ze właściciel osiągnął cel i otworzył sklep stacjonarny. Z uwagi na miłą obsługa i możliwość wymiany doświadczeń chce się wracać do sklepu. Jak jak większość wyrosłem dawno z kitów i obecnie zacieram. Trzymam kciuki za asortyment ( nawet podstawowy ) właśnie dla klientów takich jak ja.

 

kostek

Życzę powodzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na to iż na forum jestem nowy na początku witam wszystkich.

 

Postanowiłem dołączyć to osób pochlebnie wyrażających się o sklepie. Ważeniem piwa zajmuje się już od jakiegoś czasu ale zaczynałem właśnie od zakupów w tym sklepie ale jeszcze allegrowym :). Ciesze sie ze właściciel osiągnął cel i otworzył sklep stacjonarny. Z uwagi na miłą obsługa i możliwość wymiany doświadczeń chce się wracać do sklepu. Jak jak większość wyrosłem dawno z kitów i obecnie zacieram. Trzymam kciuki za asortyment ( nawet podstawowy ) właśnie dla klientów takich jak ja.

 

kostek

Życzę powodzenie

Brawo :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam propozycje dla forumowiczów

Potrzebuję śrutownik a właściwie gniotownik walcowy do mojego sklepu. Jeśli jest ktoś z kolegów który chciał by się podjąć wykonania takiej maszyny to zapraszam na PW tam możemy ustalić co potrzebuję no i oczywiście cenę i termin wykonania. Nie ukrywam że zależy mi na czasie bo mnie klienci zamęczą :). Byłem umówiony na wykonanie gniotownika z jednym z forumowiczów ale chyba jest bardzo zajęty bo ostatnio sie nie odzywa a mi tak jak pisałem zależy na czasie.

 

A tak przy okazji chciałbym zaproponować przez najbliższy tydzień tzn. do niedzieli 23-12-2012 5% rabatu dla wszystkich forumowiczów www.piwo.org wystarczy że robiąc zakupy w moim sklepie internetowym lub stacjonarnym podacie hasło piwo org i napiszecie swój nick.

Promocja nie dotyczy zakupów zrobionych poprzez allegro oraz kosztów przesyłki

 

Pozdrawiam i czekam na odzew :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam propozycje dla forumowiczów

Potrzebuję śrutownik a właściwie gniotownik walcowy do mojego sklepu. Jeśli jest ktoś z kolegów który chciał by się podjąć wykonania takiej maszyny to zapraszam na PW tam możemy ustalić co potrzebuję no i oczywiście cenę i termin wykonania. Nie ukrywam że zależy mi na czasie bo mnie klienci zamęczą :). Byłem umówiony na wykonanie gniotownika z jednym z forumowiczów ale chyba jest bardzo zajęty bo ostatnio sie nie odzywa a mi tak jak pisałem zależy na czasie.

 

A tak przy okazji chciałbym zaproponować przez najbliższy tydzień tzn. do niedzieli 23-12-2012 5% rabatu dla wszystkich forumowiczów www.piwo.org wystarczy że robiąc zakupy w moim sklepie internetowym lub stacjonarnym podacie hasło piwo org i napiszecie swój nick.

Promocja nie dotyczy zakupów zrobionych poprzez allegro oraz kosztów przesyłki

 

Pozdrawiam i czekam na odzew :)

http://www.bromania.pl/index.php?go=cennik#srut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie ilości chcesz śrutować?

 

No i tutaj jest mały problem bo z pytań klientów oraz forumowiczów wygląda że będą to dość wielkie ilość, ale życie zweryfikuje te ilości. Ja napewno sie tak wielkich nie spodziewa bo co innego pytać a co innego kupować :)

Edytowane przez kostek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie ilości chcesz śrutować?

 

No i tutaj jest mały problem bo z pytań klientów oraz forumowiczów wygląda że będą to dość wielkie ilość, ale życie zweryfikuje te ilości. Ja napewno sie tak wielkich nie spodziewa bo co innego pytać a co innego kupować :)

 

a jakiś normalnych jednostkach? np kilogram na godzinę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a jakiś normalnych jednostkach? np kilogram na godzinę?

Tak jak wcześniej pisałem nie mam pojecia jakie bedzie zapotrzebowanie mam nadzieję że około 25 kg na dzień i mam nadzieję że się nie przeliczyłem.

Napewno raz będzie więcej a kiedyś indziej mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jak wcześniej pisałem nie mam pojecia jakie bedzie zapotrzebowanie mam nadzieję że około 25 kg na dzień i mam nadzieję że się nie przeliczyłem.

Napewno raz będzie więcej a kiedyś indziej mniej.

Piwowarzy w domu tyle kręcą :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.