Skocz do zawartości

kapsle z nadrukiem


Wiktor

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś ma doświadczenia z zamawianiem kapsli z nadrukiem? ktoś może polecić jakąś firmę która realizuje zamówienia niewielkich serii?

 

Kłopot w tym że żeby zrobić profesjonalne z nadrukiem to nie ma czegoś takiego jak niewielka seria :).

Jedynym chyba realnym rozwiązaniem jest tampodruk, koszt matrycy ok 30 zł z tego co sobie przypominam to za 1000 kapsli chcieli kilka stówek, co skłoniło mnie do zakupu tamponiarki :)

 

edit mam matrycę ale jeszcze tematu nie zgłębiłem

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10000 powiadasz? :)

To odpowiedź jednej z niewielu firm które w ogóle podjęły temat rozmowy o takiej partii :D

Być może sie coś zmieniło bo korespondowałem z firmą 2 lata temu.

 

Kaple produkowane są w Vogherze (Włochy).

Istnieje możliwość wykonania nadruku. Minimalna partia produkcyjna to 2 400 000 sztuk.

Cena wynosi:

kapsel biały - 4,30 plus 0,10 EUR za każdy dodatkowy kolor.

 

 

Jeżeli jest Pan zainteresowany bardziej drobnicowym systemem odbierania kapsli to istnieje taka mozliwość. W tym przypadku należałoby sie zaopatrywać w jednej z hurtowni, które podpisały z nami umowy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zwykła pieczątka ,tyle że to jeden kolor wchodzi w grę ,są specjalne tusze do robienia pieczątek na śliskich powierzchniach

 

 

kapsel biały - 4,30 plus 0,10 EUR za każdy dodatkowy kolor.

 

 

to 4.30 to € za co? no bo nie za szt. raczej tez nie za całość

Edytowane przez Gawon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuje może uderzyć to dej firmy: http://www.canpack.e...dex.php?lang=pl zobaczymy co powiedzą.

 

spróbuje może uderzyć to dej firmy: http://www.canpack.e...dex.php?lang=pl zobaczymy co powiedzą.

 

Mam bydgoski oddział tej firmy na swojej ulicy , jeśli będę mógł pomóc , proszę o kontakt , z tego co wiem to oni robią gigantyczne serie , maszyny zasuwają tak że tylko w zwolnionym tempie coś widać ale jak się nie zapytasz to się nie dowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cena wynosi:

 

kapsel biały - 4,30 plus 0,10 EUR za każdy dodatkowy kolor.

cena jest za 1000 sztuk. Ogółem 600 000 (60 kartonów) to takie minimum z tego co się dowiadywałem więc będę musiał coś innego pokombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena wynosi:

 

kapsel biały - 4,30 plus 0,10 EUR za każdy dodatkowy kolor.

cena jest za 1000 sztuk. Ogółem 600 000 (60 kartonów) to takie minimum z tego co się dowiadywałem więc będę musiał coś innego pokombinować.

napisałem im maila z chęcią zakupu czystych kapsli 10000 ( takie mają minimum ) dziesięć dni i brak odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja sie dowiadywałęm to 55 EUR netto z dostawą za 11tysięcy i coś czuję ze na tym się skończy.

Moment ... 55e netto za 11.000 kapsli? Kapsle czyste czy z nadrukiem? Czy tez moze cos zle zrozumialem?

Edytowane przez JakubS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pieczątki to znalazłem coś takiego:

 

Tusze permanentne (permanent ink) – tusze trwałe, które nie zmazują się pod wpływem wody, pocierania a nawet prania (jeśli stemplujemy na tkaninie). Te tusze nie szkodzą stemplom wykonanym z gumy, ale mogą uszkodzić stemple przezroczyste. Trwale barwią pieczątki, jednak można kupić specjalne zmywacze, które te zabrudzenia usuwają (także zmywacze mogą zawierać substancje rozpuszczające stemple przeroczyste, dlatego zalecam czytanie instrukcji na opakowaniach i na stronach producentów żeby uniknąć zniszczenia swoich pieczątek). Jeśli nie mamy takiego preparatu to najlepiej zaraz po użyciu zmyć tusz ze stempli wodą z mydłem lub chusteczką dla niemowląt.

Tusze permanentne o nazwie „StazOn” mogą być używane do stemplowania na wielu niechłonnych materiałach, takich jak szkło, ceramika, metal, plastik – po wyschnięciu są niezmywalne i trwałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety muszę drukować minimum aż trzy sztuki jednorazowo. Niestety tylko na papierze o wybranym kolorze i kalki mam czarne, więc napis jest również czarny

Zapomniałem napisać, że teraz mam nalepki w kolorze żółtym.

Edytowane przez wena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.