Skocz do zawartości

Ogłoszenie pracy


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie piszą tak:

Tuż obok restauracji na paterze zlokalizowany jest pierwszy w Rzeszowie mini browar. Został on zaprojektowany tak, aby móc zaspokoić nawet najwybredniejsze podniebienia. W całym obiekcie jest serwowane piwo własnej produkcji. Istnieje również możliwość zakupu naszego piwa na wynos.

 

To już nie rozumiem, mają czy nie mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa a potem na koniec miesiąca wystawią rachunek i powiedzą jest Pan ma, dużo kasy winien za wynajęcie pokoju.

 

poza tym ja jako wysokie klasy ekspert piwny mający na koncie 8 warek (jedna zacierana) jestem expertem w dziedzinie piwowarstwa i mam gigantyczne doświadczenie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jak podejdą do tematu, zobacz przykład Wiktora tez miał niewielkie doświadczenie, a został piwowarem.

Tylko polityka firmy była nieco inna, bo po jego odejściu kelner zaczął warzyć ;) /nie umniejszając oczywiście Wiktorowi, który pociągnął ten wózek profesjonalnie/. W każdym razie u niego w papierach już to ładnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szynku Rzeszowskim już się bawią w takie coś, piwo nazywa się szynkowe, warzy je Radom Dionizos tylko dla nich. W pub'ie BOA też mają rzekomo swoje i piwo jest beznadziejne i drogie i w ogóle masakra, byliśmy jakiś czas temu i nigdy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jak podejdą do tematu, zobacz przykład Wiktora tez miał niewielkie doświadczenie, a został piwowarem.

Tylko polityka firmy była nieco inna, bo po jego odejściu kelner zaczął warzyć ;) /nie umniejszając oczywiście Wiktorowi, który pociągnął ten wózek profesjonalnie/. W każdym razie u niego w papierach już to ładnie wygląda.

 

na pewno większe niż dwóch następnych piwowarów razem wziętych ;) przejeżdżam ostatnio prawie codziennie obok i muszę Wam powiedzieć że chłopaki się nie przemęczają - we dwóch gotują tyle samo co ja gotowałem samu. Ogółem praca tam nie była warta tego żeby przerwać studia i nawet nie mieć inżyniera. Aczkolwiek ten czas spędzony w browarze dał mi trochę doświadczenia i pojęcia, nie mówiąc o tym że zaliczył mi praktyki na studiach :) no teraz mam w papierach 3 miesiące tam jako piwowar, a teraz 6 miesięcy stażu w bromani na stanowisku piwowara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie piszą tak:

Tuż obok restauracji na paterze zlokalizowany jest pierwszy w Rzeszowie mini browar. Został on zaprojektowany tak, aby móc zaspokoić nawet najwybredniejsze podniebienia. W całym obiekcie jest serwowane piwo własnej produkcji. Istnieje również możliwość zakupu naszego piwa na wynos.

 

To już nie rozumiem, mają czy nie mają?

Jeszcze fizycznie nie mają zamontowanej instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Gontyniec to chyba jest Czarnków, jaka jest sytuacja z tym Dionizosem, parę piw się piło, a żeby się wstydzić, że takie piwa się warzy, to już degrengolada.

Browar Gontyniec to Kamionka. Browar w fazie realizacji. Budynek zakładu stoi od około roku w środku wsi. Nie ma tam na razie nic poza biurami firmy Gontyniec SA.

 

Z kolei Gontyniec SA jest właścicielem browaru w Czarnkowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogi strona hotelu poprostu pisze o przyszłości używając czasu teraźniejszego :) Będę sami warzyć. Btw ogłoszenie pracy dla piwowara zniknęło ze strony stąd może domniemać że już znaleźli.

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze fizycznie nie mają zamontowanej instalacji.

A wiadomo kto dla nich będzie warzył i co?

Kto zrobi w Rzeszowie pierwsze piwa to wiadomo ponieważ w przypadku minibrowary.pl jest zawsze tak, że warzy je Andrzej Gałasiewicz. A kto kolejne tego nie wiem. Jeżeli znalazł się już piwowar na etat to najprawdopodobniej będzie robił takie piwa jakie są robione w większości browarów budowanych przez firmę minibrowary.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.