Skocz do zawartości

napełniarka do butelek


pepe11

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem takie coś , ciekawy jestem ceny ale kawał sprzętu jest , jest do tego również filtr świecowy.

 

 

 

 

 

Korkociągi somelierskie

 

 

 

 

Napełniarka do butelek ENOLMATIC

 

Posted on Kwiecień 11, 2012 by ares

 

Napełniarka do butelek ENOLMATIC

Enolmatic.jpg

Enolmatic to bardzo poręczna napełniarka do butelek

 

 

Enolmatic to bardzo wydajne urządzenie do napełniania różnego rodzaju butelek. Działa na zasadzie próżniowego zasysania płynu z różnego rodzaju zbiorników (balonów, beczek, kadzi) i samodzielnie napełnia butelki po ręcznym ich przystawieniu do urządzenia. Ilość płynu jaka ma zostać nalana do butelki jest bardzo łatwo regulowana. Raz ustawiony poziom będzie powtarzany do następnych butelek. Możemy także regulować szybkość napełniania jak i dopasować urządzenie do różnego typu butelek od butelek mini do dużych słoików.

Urządzenie ENOLMATIC nadaje się do przepompowywania wina, oleju, wody, przecierów pomidorowych, soków owocowych, wódki, etc.

Waga: ok. 4kg

Wydajność: wino – około 250 butelek na godzinę, oleje – około 150 butelek na godzinę

Edytowane przez pepe11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nalewanie nagazowanych napoi za pomocą próżni nie jest dobrym pomysłem.

Myślę, że ta nalewarka jest właśnie tylko do płynów niegazoawnych. Polecam wyrób kolegi Wiktora, ale już z zaworami, bo potem mogą być problemy ze zdobyciem odpowiednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega chce rozlewać piwo do re fermentacji a nie wyszynku , jest pewna różnica ?

 

ale piwo po fermentacji wciąż zawiera sporo CO2 który próżnia wyciągnie i wszystko nam się w tym aparacie spieni.

 

pewnie tak ,różnie się piwo zachowuje jedno można lać z otwartego zaworu a drugie trzeba na raty , taka ciekawostka , raczej dla winiarzy , cena 1599 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.