Skocz do zawartości

Cykliczne spotkania piwowarskie "Oceń swoje piwo" w ZUPie, Wrocław


Marusia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie szalejcie też dnia poprzedniego – już wiemy, że po zbyt intensywnej sobocie weizen z pilsem może się pomylić tongue.gif

Oj może, ale żeby tak zdradzać wszystkie tajemnice :P

 

Jakie wszystkie - nie napisałam, kto pomylił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z przeprowadzką i małą ilością dobrego piwa (kończy się powoli). Będę zmuszony przyjść z Porterem Bałtyckim lub AIPĄ, termin jest zbyt krótki by uwarzyć jakieś sesyjne.

 

Czy trzeba się zapisywać przez stronę maila, czy deklaracja tutaj starczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem co 2 miesiące, co miesiąc może być za często, między spotkaniami wielu może nie narobić nowego piwa, 6 spotkań w roku plus festiwal, 7 spotkań nawet dla robiących często powinno wystarczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co już mały wstęp do inicjatywy wrocławskiej ? :P

Tzn.?

 

Mam już prawie komplet, pogadamy na spotkaniu o częstotliwości w sierpniu. Wiadomo, że czasem komuś termin może nie pasować, ale przecież nie musimy zawsze spotykać się w gronie powyżej 20 osób, czasem nawet lepiej, jak jest 10 - więcej można wspólnie porozmawiać bez dzielenia się na podgrupy.

Edytowane przez Marusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A co tam, zapisuję się. Fakt, moja IPA będzie miała dopiero 3 tygodnie, ale czegoś ciekawego się na pewno dowiem o moim piwie.

 

Toż to 2 tygodniowe Imperial IPA zdobywają grandczampiona, więc nie masz co się martwić ;)

 

Jestem za spotkaniami "co miesiąc"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenia o 15.00 w ZUPie. Jak ktoś będzie wcześniej gdzieś "na mieście", to chętnie się spotkam gdzieś przez ZUPowaniem, bo z powodu awarii auta muszę jechać busem z mojej wsi już za godzinę, zatem we Wrocku będę już ok. 13.00 :roll:

Jakby co to tel. 502 262 911

Edytowane przez Marusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy w ZUPie będzie dostęp do jakiegoś schładzacza, bo rzeczywiście przy takiej pogodzie w transporcie komunikacji miejskiej, będzie ciężko dowieść piwo w optymalnej temperaturze.

Do zobaczenia o 15 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne spotkanie. Dużo się nauczyłem od starszych koleżanek/kolegów (w sensie warki :)). Wg mnie takie spotkania powinny się odbywać z większą częstotliwością.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.