Skocz do zawartości

Książki piwowarskie


winorobek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Sporo widziałem książek Lewis, Young - PIWOWARSTWO lubWolfgang Kunze- Technologia Piwa I Słodu format pdf niezdarnie zeskanowana książka słabej jakości.Na Allegro są po sto i więcej złotych ,nie mam zamiaru tyle przepłacać.Jak ktoś wie gdzie można kupić stosunkowo tanio proszę o informację.

Edytowane przez maxhot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo widziałem książek Lewis, Young - PIWOWARSTWO lubWolfgang Kunze- Technologia Piwa I Słodu format pdf niezdarnie zeskanowana książka słabej jakości.Na Allegro są po sto i więcej złotych ,nie mam zamiaru tyle przepłacać.Jak ktoś wie gdzie można kupić stosunkowo tanio proszę o informację.

Ja spytam się inaczej ;)

Jeśli ktokolwiek wie gdzie można zakupić Technologie Piwa I Słodu, proszę o informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest też spokojnie do kupienia wersja rosyjska i hiszpańska ;)

 

raz kiedyś sprawdzam na allegro, ale to chyba jest prawdziwy biały kruk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś się spotkał z elektroniczną wersją angielską?

 

Albo innymi kompleksowymi publikacjami po angielsku (w rozsądnej cenie)

Mich. Esslinger, Handbook of Brewing - ale cena >EUR120 nie wygląda na rozsądną. Występuje również jako wersja elektroniczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś się spotkał z elektroniczną wersją angielską?

 

Albo innymi kompleksowymi publikacjami po angielsku (w rozsądnej cenie)

Mich. Esslinger' date=' Handbook of Brewing - ale cena >EUR120 nie wygląda na rozsądną. Występuje również jako wersja elektroniczna.[/quote']

W wersji elektronicznej łatwa w znalezieniu na torrentach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze znalezieniem nie ma problemu chodzi o to że wszystkie które pobrałem z sieci są byle jak zeskanowane.Jak ktoś znajdzie porządnie zrobiony skan książki niech da znać razem coś znajdziemy szybciej.

Chodziło mi o Esslinger "Handbook of Brewing"

http://hotfile.com/dl/118411017/e5d74b8/Handbook_of_Brewing_Processes_Technology_Markets.pdf.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje wybulić sporo i kupić na aledrogo.

"Piwowarstwo" Lewisa i Younga jest książką bardzo "chemiczną", dla studentów, pełną wzorów sumarycznych i strukturalnych, rozpisanych reakcji chemicznych.

Nie wiem, czy lubisz chemię, więc uważaj, żebyś po wybuleniu rzeczonej stówki się nie zdziwił.

 

Jak dla mnie najlepszą książką o piwowarstwie jest "New Brewing Lager Beer" Gregory'ego J. Noonan'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zassałem książkę pod tytułem The Oxford companion to beer - Garret Olivier. 350 stron o piwie i technologii. Niestety w formatach ebup i mobi - konwertowałem online, ale brzydko to wygląd, rozjężdżają się strony. Udostępnię chętnie, jeśli jeszcze ktoś to pięknie skonwertuje do pdfa...

 

 

pzdr

flood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.