Skocz do zawartości
Gawon

Piwo dla psów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,widział ktoś coś takiego :) wchodzę ostatni do sklepu patrzę a przy kasie jak by piwo,czytam i o dziwo piwo ale dla psów specjalne,nie ma co się dziwić bo w zoologicznym to było,ale czego to ludzie nie wymyślą :smilies:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, widziałem... Cóż, na rynku pojawiają się i utrzymują rzeczy, które ludzie będą kupować. Zobaczymy. Swoją drogą ciekawe, jak się pupilkom po tym odbija ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

coś podobnego,nawet gdzieś w telefonie zdjęcie mam,mięsne piwo bleee,ale nawet coś alkoholu ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę przed moim ukrywać te rewelacje. Jak na razie zadawala się resztkami z butelek normalnego piwa. Swoją drogą na to wygląda, że preferuje ciemne i mocne piwa a stopień goryczki jest mu obojętny :)

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedyś jak miałem psa to wszystko dla piwa by zrobił,kiedyś zostawiłem całą butelkę i wypił całość jak nikogo nie było,strasznie łapy mu się plątały jak za piłką latał i nosem po ziemi rył :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio byłem w Kakadu robiłem jakieś zakupy dla mojego zwierzyńca :) a Pan przy kasie zaproponował żebym kupił dla swojego psa piwo, nieźle się zdziwiłem, że takie coś istnieje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.