Skocz do zawartości

Czy znacie ten sklep?


pawelek131

Rekomendowane odpowiedzi

No to chyba sam wiesz najlepiej jak z kontaktem o ofertą :D Jak już, to lepiej napisać wprost na forum. Przedstawić się, podać oficjalnie linka, jakie plany, gdzie magazyn, czy można odebrać osobiście etc. Dorośli jesteśmy przecież.

 

ps: Na marginesie, to widzę, że zdjęcia kilku produktów które otrzymała Dorotka wraz z HB cieszą się niesłabnącą popularnością ;)

 

ps2: zapraszam do kontaktu w sprawie reklamy na piwo.org - zapewniam, że jest bardzo skuteczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za delikatni :)

No tak czy inaczej, jeżeli to właściciele, to Panowie (lub Panie), zapraszam. Załóżcie http://www.piwo.org/...warow-domowych/ tutaj wątek i napiszcie parę zdań o sobie, żeby piwowarzy skorzystali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia, może na rynku lokalnym zrobicie "furorę", no ale z tymi cenami........

co do twojego postu tutaj to widać, że jesteś "świeży" na forum (nie tylko z pisaniem ale i czytaniem) - admin na bieżąco dodaje adresy sklepów do pierwszego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin na bieżąco dodaje adresy sklepów do pierwszego postu.

I oczywiście dodałem.

Przeglądając sklep, mam tylko jedną sugestię o której już wspomniałem - uważajcie z fotkami pobieranymi z innych sklepów, bo ich właściciele na pewno nie będą zadowoleni i nie przysporzy to Wam ich sympatii. To w końcu też kogoś praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z polityków powiedział kiedyś " mężczyznę nie ocenia się jak zaczyna tylko jak kończy" Powiem tyle nie tędy droga rozpoczęliście swój biznes od d**py strony i na dzień dobry macie :

- zły "pi-ar" na tym forum bądź co bądź wiele osób tu wchodzi.

- jestem w stanie wiele wybaczyć w biznesie, każdy się uczy, ale nie możecie na dzień dobry sprawiać wrażenia że jesteście firmą "kogucik"

- po 2 postach które przeczytałem lampka mi się zapaliła, że wasze intencje nie są fer, chyba że to jakaś super nowa strategia marketingowa która ma zaszokować przyszłych klientów.(której ja nie łapię i nie chce łapać)

 

Proszę nie traktować tego mojego wpisu jako ataku na waszą działalność. To jest tylko moja opinia , ale uważam że na tym rynku jest sporo miejsca. W głównej waszej grupie targetowej mieliście totalny falstart i zmarnowaliście szansę na zrobienie dobrego wrażenia.

 

Mam nadzieje że biznes wypali i że odbudujecie zaufanie którego jeszcze nie zdobyliście.

Edytowane przez lkulos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

no i stało się piewsze zamówienie za mną. Powiem tyle jestem więcej niż bardzo zadowolony jesli by to było allegro dałbym mega pozytyw za całokształt.

Czyli :

+za podejscie do Klienta

+Za kontakt

+za szybkosć przesyłki

+za ceny

 

powiem tyle za takie podejście zyskali nowego stałego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.