Skocz do zawartości

Imię dla córki Piwowara/ki ?


Lusterko87

Rekomendowane odpowiedzi

Crystal - nazwa słodów, nazwa chmielu, i bardzo popularne imię w USA. Nawet za moich kawalerskich czasów (dawno temu) chodziłem przez jakiś czas z jedną pielęgniarką o imieniu Crystal. Lubie bawić sie w szpital, a co nie wolno? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj rodzice często nie wiadomo czym myślą dając imię dziecku,kiedyś co serial to wysyp,kiedyś u Drzyzgi byli ludzie i pani miał na imię Maja ,wszystko fajnie gdyby nie nazwisko Pszczółka :)

więc myślmy czy dziecku kiedyś to się będzie podobało,mam nadzieję że moja Maria teraz jeszcze Marysia nie będzie miała mi tego za złe bo ja wybrałem :)

 

Maje Pszczółke znałem (no nie do końca, znałem). Córka mojego wykładowcy nawigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przyrodnia siostra(9 lat) ma w klasie koleżankę Wanesse ( Vanessę ? ) i pewnego dnia jak przyszła ze szkoły to było w pierwszej klasie podstawówki to powiedziała ze ma koleżankę " sawanne" bo nie potrafiła powtórzyć tego imienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szaleństwo z imionami mnie czasami przeraża. Moja Mama uczy w podstawówce, więc co roku we wrześniu słyszę jakie to kwiatki tym razem się trafiły. Czasem rodzice robią dziecku prawdziwą krzywdę nazywając chłopaka Denis (6 lat podstawówki z przezwiskiem "penis" :/ ) albo np. Anastazja Szparka (lekko zmienione ale bardzo dobrze zachowuje sens). Nie mówiąc o tym, że był rocznik, gdzie w jednej klasie była Wanessa, Vanessa i Vanesa. W tej samej klasie nie było żadnej Ani i tylko jedna Kasia.

 

Zaś z przymrużeniem oka, świetnym imieniem dla córki piwowara jest Hildegarda. Wszak św. Hildegardzie z Bingen przypisuje się wprowadzenie chmielu do piwowarstwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.