Skocz do zawartości

Śląskie spotkania - 07-12-2012


wena

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem. Gdyby nie choróbsko to na pewno nie było by tego posta o tej godz. :monster: Impreza jeszcze trwa, ale jaka IMPREZA!

Powiem w skrócie zlot G.C. i osobowości piwowarskich. Bardzo dziękuję za spotkanie. Dokumentacja foto będzie super! Z mojej strony jakieś małe video też stworzę.

Szczególne podziękowania dla Prezesa Śl. o. PSPD, majstersztyk! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z racji tego, że kierowca mój wcześnie rano wstaje też wróciłem. Powiem tak, chylę czoła przed organizatorem imprezy i wszystkimi znakomitymi gośćmi. Miło było poznać nowe osoby, miło znów pogadać ze starymi znajomymi. Piwa wszystkie były super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla organizatora wielki SZACUN!.Niespodzianka jak diobli.

Tu nie ma co pisać,zaskoczenie kompletne.

Miło było spotkać znajomych z wcześniejszego spotkania,cieszę się na następne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim bardzo dziękujemy za spotkanie. Było naprawdę fantastycznie :D .Wszystkich GCh w jednym miejscu można było spotkać tylko w Żywcu :) .Nie wspomnę już o tym, że wielką niespodzianką było polewanie przez Mistrzów zwycięskich piw :):beer: .Dzięki serdeczne !

Oczywiście zapomniałam podziękować ekipie z Radomska za pyszny "tort" ;) .fentel! Postarałeś się :);) .

Duduś! Serdeczne podziękowania dla Ciebie i Adasia za pyszny chlebek :) .

Edytowane przez Gabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie było ściemy!!!

Tym razem nie obyło się bez ciężkiej pracy organizatora. Na miejsce przybyli tylko zacni goście - sam miałem tą przyjemność bywania z nimi. Prezentacja wszystkich Grand Championów wraz z piwami to był pomysł w dziesiątkę. Zaskoczony byłem tylko jak niewiele zmienił się smak piw, które były dostępne 6 grudnia na przełomie lat. Myślałem, że wędzonka w piwie ostatnim zmieni się na większą, ale tym razem mam wątpliwości, dzięki czemu czekam z niecierpliwością co będzie za kwartał.

Dalej to tylko nudna gatka z piwowarami przy piwie i o piwie ;) ale człowiek wie przynajmniej po co żyje. Wielką radochę zrobili mi wszyscy goście na tym spotkaniu - byle do kolejnego.

Na pewno nie zapomnę piwa z lubczykiem tz zimnego rosołu z zimną pianą, zajebistego uśmiechu przy piwie uczestników.

Jednak jednej rzeczy powinni zabronić- kurzenia. ;)

 

miłego i spokojnej nierozczochranej :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziękuję za super towarzystwo, świetną atmosferę i robotę jaką Wena włożył w zorganizowanie tego spotkania. Degustacja GCh'ów nalewanych przez GCh'ów - bezcenne. Podejrzewam, że następnym razem nawet nie trzeba będzie zamawiać kateringu jeżeli każdy przyniesie coś swojego domowego do jedzenia! "Tort", tłuste, chleby - wyśmienite, do tego "rosołek" ;) i piwa oraz GChampiony i miłe towarzystwo - biesiada idealna! Do następnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja chciałbym dołączyć moje podziękowanie za wspaniałą organizację oraz możliwość spotkania na żywo tych,których dotychczas tylko nieśmiało podglądałem na tym forum.Dla mnie,zwykłego zjadacza pasztetowej to WIELKA sprawa :D Pozdrawiam wszystkich i do następnego razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W międzyczasie i my wróciliśmy do domu, i chcemy serdecznie podziękować Wam wszystkim za fantastyczną imprezę, świetną gościnność, towarzystwo, przyjacielstwo i nastrój tego wspaniałego wieczoru. Szczególnie dziękujęmy Wenę z żona za przygotowanie takiego spotkania i za gościnność w małym przed-spotkaniem u siebie. Warto było dojechać z daleka!

 

Powiem tylko: Wy Szlonsący po prostu umiecie świętować! Jeszcze raz dziękujemy za udaną prezentację Grand Championów, za piwo, za szynkę (pyszny!), itp itd...

 

Do najbliższego zobaczenia,

 

Volker z żoną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie pierwsza klasa, szynka fentela palce lizać, chleby przepyszne, możliwość spróbowania wszystkich 4 GCH jednego wieczora bezcenna. Organizacja na najwyższym poziomie. Serdeczne podziękowania dla Weny i 1/2 Weny :) za gościnę wspaniałe przyjęcie i niezapomniane wrażenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne podziękowania dla naszego Prezesa za organizację wspaniałego spotkania, dla Gości za niepowtarzalną atmosferę. Degustacja wszystkich GCh była wielką niespodzianką i niezapomnianym przeżyciem. Cieszę się, że nasz Śląski Oddział rośnie w siłę. Jeżeli nasze spotkania będą się tak rozwijały, to już teraz trzeba gadać z Jejskim o wynajęciu „Spodka” :) Zniecierpliwiony czekam na spotkanie w marcu.

"...niech żyje nam Prezes naszego klubu..." :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.