Skocz do zawartości

Śląskie spotkania - 07-12-2012


wena

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 07-12-2012 roku odbędzie się kolejne spotkanie Piwowarek i Piwowarów. Temat przewodni to GRAND CHAMPION.

Spotkanie odbędzie się w Domu Przyjęć WENUS w Chorzowie, ul. Janasa 13 (teren bazy samochodowej). Koszt 30 zł. od osoby. Kwota ta w całości przeznaczona jest na katering. Zapisy i płatność przelewem do dnia 25-11-2012r. Nr konta podany zostanie na PW.

Rozpoczęcie o godz. 17.00

 

Lista chętnych

wena + 4 - goście specjalni

1/2 weny

pieron + 2

Ignac

Angela

Gabi

Pedro

Jejski

Fentel + 4

MarekCH + 1

drozd + 1

shayboos

Przemyss

bastisz + 1

crocco

Ronin + 1

Szwed ?

Dori

Janusz

Kasnaga

misiuzeb + 1 ?

tieroo

prusak

ppiotr + 1

volker +1

Dziadek

Pablo

 

LISTA ZAMKNIĘTA

LIsta rezerwowa

zorro0

diebels

romanoff

Edytowane przez wena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o podanie godziny rozpoczęcia. Dla mnie to istotna informacja ponieważ pracuję w dość egzotycznych godzinach

..proszę o podanie godziny zakończenia. Dla mnie to istotna informacja, ponieważ pracuję w dość egzotycznych godzinach... :P

 

pozdrawiam niezmiernie serdecznie

Witja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie się nie piszę niestety :( . 7.12 to urodziny żonki, a ona nie chce się nigdzie ruszać z domu. Ale...do grudnia daleko, może się coś zmieni :D Zawsze mogę powiedzieć, że wychodzę do pracy, a tak naprawdę bryknąć do Chorzowa hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że jestem nowy to nie wiem co tam sie będzie działo? prosiłbym o krótki opis uroczystości :)

To raczej jest wyluzowane spotkanie towarzyskie niż "uroczystość" . Zresztą pieron już Ci w skrócie to opisał :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że jestem nowy to nie wiem co tam sie będzie działo? prosiłbym o krótki opis uroczystości :)

Witaj NOWY. Już inni pisali wcześniej, ale jeszcze mała informacja. Przywozimy na spotkanie swoje piwa, degustujemy i oceniamy. Jak masz jakieś piwo to chętnie skosztujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tego nie wiedziałem, piwo mam niestety jako że pierwsze to z konserwy, niestety jeszcze nie leży nawet miesiąc. Na moje piwo nie ma co liczyć raczej, zresztą tak jak pisałem dla Was piwo z kosnerwy to tak jakbym przyjechał z puszką piwa z Tych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocker, ale do następnego spotkania pewnie już coś uwarzysz i wtedy będziemy mogli Twoje degustować :beer:

 

A tak przy okazji proszę o dopisanie do listy mojej małżonki, bo tym razem nie mam najmniejszego zamiaru być kierowcą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z małżonka oczywiście też się piszę. Browar działa pełną parą wypuszczając kolejne warki, a dzięki radom kolegów weny i pierona (za które serdecznie dziękuję) być może będzie się nawet dało wypić to co nawarzę :) Już nie możemy się doczekać grudniowego spotkania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisałem chętnych i niestety muszę listę zamknąć.

Ewentualni chętni zostaną dopisani na listę rezerwową.

Dane do przelewu napiszę na PW po 15 listopada 2012.

 

Uff. To szczęście miałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wszystko można brać - ja ino jedną wędzonkę byda mioł jak za 2 tygodnie uwarze - experyment pod tytułem: "pełna wędzona pszenica ciemnoskóra i nachmielona porządnie" :D ciekawe czy bydzie się dało to wypić. A oprócz tego to inne piwa w stylu ściepy magazynowe po zeszłym sezonie i jeden bitter i pseudo alt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.