Jump to content
Sign in to follow this  
Pierre Celis

[Lepsze piwo] 6. GRUDNIA 2013 R. NAJCHĘTNIEJ NAPIŁBYM SIĘ PIWA W STYLU...

Recommended Posts

Kategorie na przyszłoroczny Konkurs Piw Domowych w Żywcu zostały ogłoszone. Jak wiadomo piwowar, którego piwo zdobędzie tytuł Grand Championa będzie mógł uwarzyć zwycięskie piwo w Brackim Browarze Zamkowym w Cieszynie. Następnie piwo to trafi do sprzedaży dokładnie 6 grudnia. Obecnie czekamy na Rauchbocka Andrzeja Milera - piwo już leżakuje, dogrywane są ostatnie kwestie wizualne i organizacyjne. Rok temu mieliśmy okazję kosztować piwa w stylu Kölsch autorstwa Jana Szały. Dwa lata temu Grand Championem zostało piwo w stylu Belgijskie Pale Ale. A trzy lata temu, jako pierwszy Grand Champion pojawił się Dubeltowy Koźlak Jana Krysiaka. Za rok będzie to...

LOGO+PSPD.jpg

Na lewym panelu bocznym jest ankieta. Zaznacz styl, który najchętniej widziałbyś jako zwycięzcę przyszłorocznego konkursu w Żywcu, i którego oczywiście najchętniej byś się napił.

Ankieta ma oczywiście wyłącznie charakter sondażowo-zabawowy i w najmniejszym stopniu nie wpłynie na decyzję sędziów. Cały przebieg konkursu ma trzy etapy. Pierwszy to eliminacje czyli wybór 12-15 najlepszych piw i odrzucenie innych. Drugi etap to runda finałowa, czyli wybór najlepszego piwa w danym stylu. Etap trzeci to wybór Grand Championa czyli najlepszego piwa z najlepszych. Piwa zawsze oceniane są całkowicie anonimowo, sędziowie nie mają żadnej wiedzy kto jest autorem danego piwa. Jednym słowem: które piwo wygra na konkursie podczas Festiwalu Birofilia okaże się dopiero w przyszłym roku.

Zapraszam do wypełnienia ankiety!

4276249601649220395-334728711589726456?l

 

Czytaj całość na blogu autora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.