Skocz do zawartości
Pierre Celis

[Lepsze piwo] 6. GRUDNIA 2013 R. NAJCHĘTNIEJ NAPIŁBYM SIĘ PIWA W STYLU...

Rekomendowane odpowiedzi

Kategorie na przyszłoroczny Konkurs Piw Domowych w Żywcu zostały ogłoszone. Jak wiadomo piwowar, którego piwo zdobędzie tytuł Grand Championa będzie mógł uwarzyć zwycięskie piwo w Brackim Browarze Zamkowym w Cieszynie. Następnie piwo to trafi do sprzedaży dokładnie 6 grudnia. Obecnie czekamy na Rauchbocka Andrzeja Milera - piwo już leżakuje, dogrywane są ostatnie kwestie wizualne i organizacyjne. Rok temu mieliśmy okazję kosztować piwa w stylu Kölsch autorstwa Jana Szały. Dwa lata temu Grand Championem zostało piwo w stylu Belgijskie Pale Ale. A trzy lata temu, jako pierwszy Grand Champion pojawił się Dubeltowy Koźlak Jana Krysiaka. Za rok będzie to...

LOGO+PSPD.jpg

Na lewym panelu bocznym jest ankieta. Zaznacz styl, który najchętniej widziałbyś jako zwycięzcę przyszłorocznego konkursu w Żywcu, i którego oczywiście najchętniej byś się napił.

Ankieta ma oczywiście wyłącznie charakter sondażowo-zabawowy i w najmniejszym stopniu nie wpłynie na decyzję sędziów. Cały przebieg konkursu ma trzy etapy. Pierwszy to eliminacje czyli wybór 12-15 najlepszych piw i odrzucenie innych. Drugi etap to runda finałowa, czyli wybór najlepszego piwa w danym stylu. Etap trzeci to wybór Grand Championa czyli najlepszego piwa z najlepszych. Piwa zawsze oceniane są całkowicie anonimowo, sędziowie nie mają żadnej wiedzy kto jest autorem danego piwa. Jednym słowem: które piwo wygra na konkursie podczas Festiwalu Birofilia okaże się dopiero w przyszłym roku.

Zapraszam do wypełnienia ankiety!

4276249601649220395-334728711589726456?l

 

Czytaj całość na blogu autora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×