Skocz do zawartości

08.11.2012 - International Stout Day


Mason

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.stoutday.com/

08.11.2012 (czwartek) odbędzie się Międzynarodowy Dzień Stoutu. Naturalnie większość imprez z tej okazji odbędzie się w USA, ale czemu my nie mielibyśmy zrobić czegoś z tej okazji?

Na chwilę obecną są trzy zaplanowane wydarzenia: w Piwotece, ZUP i Strefie Piwa. Liczę na to, że to nie koniec. Jeśli ktoś z was ma jakiś pomysł, to zapraszam do podzielenia się. To mogą być wykłady, degustacje różnych stoutów, pokaz warzenia (stoutu ma się rozumieć), co przyjdzie do głowy :). Warto byłoby poruszyć temat łączenia stoutów z jedzeniem, i/lub ich wykorzystania w kuchni. To nie musi być wielkie wydarzenie, ale warto żeby coś się wydarzyło tego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Międzynarodowy Dzień Stoutu dorobił się plakatu. Jeśli ktoś chciałby go wykorzystać to proszę się zgłosić, prześlę mailem wersję w formacie Power Pointa. Białe pole jest do dowolnego zagospodarowania.

Poza tym kolejne lokale dołączą do święta - Setka w Poznaniu, Piwnica Zamkowa w Bielsku-Białej i Kuźnia w Rzeszowie.

post-1726-0-46822100-1349713328_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kuźni w Rzeszowie planujemy mały "wykład" na temat stoutów i porterów min. analiza stylu, historia itd. następnie degustacja piw domowych oraz komercyjnych z - mam nadzieję - burzliwą dyskusją.

Już zapowiada się że będzie całkiem duża ilość różnych przedstawicieli tego czarnego stylu.

 

Edit:

Mason, chętnie wykorzystamy Twój plakat :)

Dzięki

Edytowane przez skybert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Warto byłoby poruszyć temat łączenia stoutów z jedzeniem, i/lub ich wykorzystania w kuchni. To nie musi być wielkie wydarzenie, ale warto żeby coś się wydarzyło tego dnia.

 

Ja już podziałałam w tym temacie :)http://kuchniapiwowarkiagi.pl/blog/a1240-odzywczy-milk-stout-i-dietetyczna-szarlotka.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Było bardzo przyjemne i klimatyczne spotkanie w Kuźni. Skybert mówił, ja dopowiedziałem dwa słowa, albo trzy, pojawił się też Ziemowit Fałat oraz masa stout'ów. MIło było spotkać wiele osób, miło było lekko orzeźwić. Oby więcej.

 

PS. Naprawdę przepraszam za infekcję 2010, nie wiem skąd i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.