Skocz do zawartości

Zlot piwowarów nad Zalewem Sulejowskim


Gabi

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiu, rewelacyjnie to podsumowałeś! :okey: W kilku słowach streszczony cały zlot. :cool: Super!

Ja postaram się streścić zlot "obrazkowo", ale muszę znaleźć chwilę żeby obrobić zdjęcia. Nawet wyjątkowo pojawiam się na paru. Znaczy się ktoś miał w ręku mój aparat... Ciekawe kto to mógł być. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuaaaa uuuaaa uuua! ;(

W piątek z dzieckiem do lekarza, w sobotę urodziny szwagra i jego rocznica ślubu... nawet na chwilę nie dałem rady podjechać.. :mad: Tak to jest, szewc bez butów; blisko było a tu bęc. Następny zlot to musi chyba gdzieś w górach być!

 

Ps. gdzie fotki, albo zlotu nie było. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe podziękowania dla Organizatorów, wszystko dopięte na ostatni guzik :) ale również podziękowania dla wszystkich za super atmosferę, wyjazd można zaliczyć do bardzo udanych :beer: :beer: :beer::)

WIELKIE dzięki i do następnego spotkania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabi, miałaś robić fale w jeziorze z jakimiś Belgami i co? Przeoczyłem coś? Pozdrowienia dla niepalącego palacza. Mam nadzieję, że mnie nie zabije przy najbliższym spotkaniu.

Nic nie przeoczyłeś :smilies: .Woda zimna no i "Belgowie' nie dopisali ;):lol: .Zabić Cię Pedro nie zabije, ale masz solidnego kopniaka w tyłek :lol: . A z tego co widziałam i słyszałam to Łukasz mu w tym pomoże ;):lol::smilies:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. gdzie fotki, albo zlotu nie było. ;)

No, przeca pisałem:

Ja postaram się streścić zlot "obrazkowo", ale muszę znaleźć chwilę żeby obrobić zdjęcia.

Na razie znalazłem bardzo krótką chwilę i wrzuciłem tylko jedno, ale obiecuję (a może ostrzegam! ;)) że ciąg dalszy nastąpi...

http://www.piwo.org/..._250_241251.jpg

gallery_51_250_241251.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.