Skocz do zawartości

Zlot piwowarów nad Zalewem Sulejowskim


Gabi

Rekomendowane odpowiedzi

1/2 weny - właśnie wróciłam z Bronisławowa. Teren rozpoznany, w lesie śnieg, słońce ,pierwsza burza i wspaniała tęcza nad okolicą czekałam na organizatorów, ale się nie pojawili , no trudno.... Gdyby ktoś nie zauważył OW Wodnik to kierować się na ośrodek konferencyjno - szkoleniowy Hotel Magelan ( tablica jest znacznie większa ) Do zobaczenia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, jak z Tomkiem razem zakombinujecie to nawet resztki ze śniadania będą świetnie smakowały ;)

Ale co to będzie za zabawa jak dostaniecie do gotowania jakąś zwykłą AIPĘ, PIPĘ czy innego pejlejla ;)

Edytowane przez wassyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, jak z Tomkiem razem zakombinujecie to nawet resztki ze śniadania będą świetnie smakowały ;)

Ale co to będzie za zabawa jak dostaniecie do gotowania jakąś zwykłą AIPĘ, PIPĘ czy innego pejlejla ;)

 

Będziemy się bardzo starać :) Tomek zgarnie szyneczkę i kiełbaskę, ja serek i jajeczka. Zrobimy kuleczki i umoczymy w czekoladzie. Podamy z kiszonym ogórkiem lub marynowaną pieczarką. :P

 

To chyba najtrudniejsze z wyzwań do tej pory....będzie zabawa :okey::beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wyjechaliśmy z ośrodka jako ostatni. Ale też już oczywiście dawno jesteśmy w domu.

Również dziękujemy za spotkanie. Jak zwykle było super. :beer: I jak zwykle było za krótko. :(

Ale co tam... już niedługo znów się spotkamy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Organizatorów - jesteście wielcy! Kiedy następny zlot? Gabi, Gutimar, było reeewelacyjnie! Tiero, świetny wykład, konkurs. Ale słabo grasz w piłkarzyki :P . Gabi, miałaś robić fale w jeziorze z jakimiś Belgami i co? Przeoczyłem coś? Pozdrowienia dla niepalącego palacza. Mam nadzieję, że mnie nie zabije przy najbliższym spotkaniu.

Staś, jesteś najlepszym kierowcą, jakiego znam. Dowiozłeś w jednym kawałku i to po takiej imprezie.

Podziękowania dla uczestników, szczególnie tych, którzy przyjechali z rodzinkami. Bardzo miło było poznać.

Łukasz, pozdrowienia dla Ani. Dzięki za wykład, jesteś moim Allenem Carrem.

Wena, na Ciebie i Twoją Połówkę zawsze można liczyć. Do następnego!

Miło było znów widzieć przesympatyczną rodzinkę Wassyla.

Bielok też nie był sam. Mam nadzieję, że tak już będzie na następnych zlotach.

Crocco podpadł mi jednym postem więc go pominę :lol:

Agnieszka jak zwykle rządziła przy garach. Jak zwykle bezkonkurencyjna. Jak zwykle niezwykle urocza i przesympatyczna. Ciekawe czy nas zaprosi do Ursa Major...

Z całą rodziną Pieronków odkrywaliśmy urocze zakamarki półwyspu. Dzięki Wam byłem na zlocie. Pieronie, pewnie przegrywałeś kurtuazyjnie.

Yanek, Qand, Michał - nie wiem o co chodziło z tą malinką. Kto mu to uczynił? Rewelacyjne grzybki, mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.