Skocz do zawartości

Jak ja kocham lubelską lokalną prasę


chomiczon

Rekomendowane odpowiedzi

http://lublin.gazeta.pl/lublin/56,35640,12538358,Oktoberfest_w_Lublinie__Wiecie__ze_juz_byl__ZOBACZ.html

 

Zawsze dowiaduję się po fakcie lub wcale, że odbyła się jakaś ciekawa impreza. W lokalnych gazetach ani słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:smilies: :smilies: :smilies:

I przypomniała mi się sytuacja sprzed kilku dni. Zobaczyłem wpis Wiktora o warzeniu pokazowym jutro w Łodzi i hurra zobaczę coś fajnego. Szkoda tylko, że wpis był 14.09 a ja zobaczyłem to trzy, cztery dni później.

Ale to w sumie "mea culpa", trzeba było śledzić wątek na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po promocji imprezy to chyba w trakcie. W lokalnej prasie (dziennik wschodni, kurier lubelski) cisza. Dzisiaj przeczytałem dopiero w gazecie.

Ciekawe czy wymienione w nawiasie gazety przypomną sobie jutro o imprezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o informowanie o imprezach to jest po prostu masakra. Zero informacji przed a po, pojawia się info, że coś się odbyło.

A wyżej wymienione gazety wprowadziły płatny system "piano". Tylko, że ja za takie denne dziennikarstwo płacić nie mam zamiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było w sumie ze 100 osób, straszna bida, sprzedawcy kiełbasy i smalcu przenieśli się tam wprost z kiermaszu w Olimpie. Etiuda jest tragicznie zlokalizowana, jeżeli chodzi o takie imprezy- tam trzeba jechać samochodem. Ale perły można się napić wszędzie, więc nie było po co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było w sumie ze 100 osób, straszna bida, sprzedawcy kiełbasy i smalcu przenieśli się tam wprost z kiermaszu w Olimpie. Etiuda jest tragicznie zlokalizowana, jeżeli chodzi o takie imprezy- tam trzeba jechać samochodem. Ale perły można się napić wszędzie, więc nie było po co :)

 

I niech to posłuży za komentarz :)

 

W Białej Podlaskiej jest podobnie, choć jak się zgłosi Maxowi z Radio BiPeR, że ma się odbyć jakaś impreza za tydzień czy dwa (czy dłużej) to będzie to wisieć i ktoś się o tym dowie. Gazety strickte analogowe raczej taka zajawka nie interesuje. Mają tekst po i to im wystarczy. Z tego żyją.

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było w sumie ze 100 osób, straszna bida, sprzedawcy kiełbasy i smalcu przenieśli się tam wprost z kiermaszu w Olimpie. Etiuda jest tragicznie zlokalizowana, jeżeli chodzi o takie imprezy- tam trzeba jechać samochodem. Ale perły można się napić wszędzie, więc nie było po co :)

 

I niech to posłuży za komentarz :)

 

W Białej Podlaskiej jest podobnie, choć jak się zgłosi Maxowi z Radio BiPeR, że ma się odbyć jakaś impreza za tydzień czy dwa (czy dłużej) to będzie to wisieć i ktoś się o tym dowie. Gazety strickte analogowe raczej taka zajawka nie interesuje. Mają tekst po i to im wystarczy. Z tego żyją.

 

Problem w tym, że pisałem o mediach cyfrowych. Niestety lubelska prasa cyfrowa pisze o bzdetach typu: "Wydra ugryzła kierowce samochodu". A jak dotyczy jakiejś wiekszej zorganizowanej imprezy to cisza a po fakcie opis jak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem wpis Wiktora o warzeniu pokazowym jutro w Łodzi i hurra zobaczę coś fajnego. Szkoda tylko, że wpis był 14.09 a ja zobaczyłem to trzy, cztery dni później.

 

pisałem też w wątku bromanii o tym - pierwszy raz 3 września. Nie chcę za bardzo spamować w milionie różnych miejsc, poza tym było to też zapowiedziane przez facebooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za krzyk, ale nie mogę się powstrzymać: ŻENADA!!!!!! Taki potencjał, pomysł, powierzchnia do zorganizowania imprezy i co? Nic, zero, null... Ani jednego plakatu, billboardu lub chociaż wzmianki w lokalnych mediach. Ciekawe kto to w ogóle organizował? Ludzie z ww. centrum wystawienniczego Etiuda? Trudno sobie wyobrazić, że można do tego stopnia zepsuć takie wydarzenie, jak "festyn piwny"...

Uff, trochę mi ulżyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebnie się unosicie. Impreza komercyjna, organizator zadbał o promocje na takim poziomie na jakim chciał.

Poza tym kolejna impreza żerująca na haśle "cośtamFEST" gdzie się serwuje tyskie czy też podobne w plastikowych kubkach :-). Równie dobrze można wyskoczyć na rynek napić się w ogródku koło knajpy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.