Jump to content
Sign in to follow this  
Pierre Celis

[piwolog] Piwny Blog Day 1

Recommended Posts

piwny_blog_day_logo.jpg?w=640&h=393

Tomek Kopyra (Blog Kopyra) i Bartek Napieraj (Smaki Piwa), czyli chyba najbardziej znani i rozpoznawani polscy piwni blogerzy, podjęli inicjatywę powołania do życia imprezy na wzór Europejskiej Konferencji Blogerów. Spotkania, które ma być okazją do integracji środowiska i podnoszenia jakości piwnej blogosfery w Polsce.

Dzięki wsparciu organizacyjnemu Pilsner Urquell udało się powołać do życia “Piwny Blog Day”. Pierwsza edycja odbędzie się już za tydzień, w sobotę 29 września w Poznaniu.

Blog Day to warsztaty o tym co nas interesuje – o piwie, o sztuce degustacji i o blogowaniu rzecz jasna. To także panel degustacyjny i wieczorna eskapada po najlepszych poznańskich pubach (Setka, Ministerstwo Browaru, Brovaria). Mam nadzieję, że się tam spotkamy. Z blogerami – na konferencji, z czytelnikami – w pubie.

Spragnionym piwnych nowości spieszę donieść, że tego wieczora o godzinie 20-ej w Setka Pub planowana jest premiera nowego piwa projektu Pinta – Angielskie Śniadanie 14°. Będzie to extra special bitter, czyli mocniejsza i pełniejsza wersja bittera w stylu brytyjskim. Serdecznie zapraszam.

P.S. Kto z was będzie?


1191 b.gif?host=bimbelt.wordpress.com&blog=17

Wyświetl pełny artykuł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.