Jump to content
lkulos

promocja w Leroy Merlin Katowice (3stawy)

Recommended Posts

Dzięki Koledze z Forum, który dzisiaj mnie wysłał po dodatkowy fermentator do leroy-merlin ( kto tę nazwę niedowypowiedzenia wymyślił).

Jest w Katowicach dosyć ciekawe stoisko na 3 stawach a na nim napis - 20% na sprzęt do wina oraz na przetwórstwo owoców jak kupiłem wspomniany fermentator bez kranika za uwaga 23.99 zł dodatkowo są sprzęty do win termometry itp.

ale uwaga dla pani biały duży fermentator służy do kiszenia kapusty :monster: i nie chciała dać rabatu. po małej przekonującej rozmowie jednak 6 zł zostało w kieszeni niby niewiele ale zawsze :D

edit elroy: poprawiony tytuł na normalny....

edit makron: usunięcie, przekleństw

Kolego - na forum utrzymujemy poziom i daruj sobie przekleństw w postach

(kto tę nazwę niedowypowiedzenia wymyślił)

Może się przyda na przyszłość, to są po prostu nazwiska założycieli.

dobra dobra Panowie już zwrócono mi uwagę na język wiec obiecuję się poprawić w tej kwestii oczywiście.

Co do nazwiska założycieli to przyznam się bez bicia, że nie wiedziałem wiec teraz to mi głupio do kwadratu.

Co do ceny, dla mnie Radzionków jest w większej odległości niż 3 stawy, które prawie mijam codziennie.

Jak kupiłem ostatnio fermentatory od pszczelarza za 7 zł od sztuki. Kupuje on w nich syrop glukozowo fruktozowy do podkarmiania pszczół, a z pustymi wiadrami nie ma co robić. Popytajcie pszczelarzy w swojej okolicy może też mają takie wiadra.

Popytajcie pszczelarzy w swojej okolicy może też mają takie wiadra.

lub cukierników.

Zdobyłem w ten sposób kilka wiaderek z deklem ("Jokey") z atestem, po koncentracie do sporządzania kremu do ciast.

Jak kupiłem ostatnio fermentatory od pszczelarza za 7 zł od sztuki. Kupuje on w nich syrop glukozowo fruktozowy do podkarmiania pszczół.

Nie wiem jak wiaderka, ale za taki miód to ja dziękuję.

A co dokarmianie ma wspólnego z miodem?. Chyba zbytnio nie miałeś styczności z pasieką, pszczelarzem, pszczoły przeważnie dokarmia się przed zimą.

Fałszowania pozytku to już całkiem inna bajka ;). Pszczoły gromadzą zapas żywności na zimę.

Edited by mateos