Skocz do zawartości

Spotkanie 05 sierpnia 2007 Cieszyn


dori

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach Zamkowych Spotkań z Historią 03-05.08.20007 w Cieszynie odbędzie się impreza "Zmierzch Epoki Piastów". W niedzielę 5 sierpnia od godziny 12 do 17 przewidziane są pokazy rzemiosł dawnych m.in. pokaz warzenia piwa :(.

 

Więc jako, że każda okazja do spotkania jest dobra :/... zapraszam w niedzielę do Cieszyna. Miło byłoby się spotkać i napić dobrego piwka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie, miło było pogadać, choć krótko... Córka szybko wyczerpała zapas energii i musieliśmy wracać do domu.

Do zobaczenia przy następnej okazji ( mam nadzieje że trochę dłużej ).

 

Teraz pozostaje mi degustacja piw :-) Dzięki Dori !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie, miło było pogadać, choć krótko... Córka szybko wyczerpała zapas energii i musieliśmy wracać do domu.

Do zobaczenia przy następnej okazji ( mam nadzieje że trochę dłużej ).

 

Teraz pozostaje mi degustacja piw :-) Dzięki Dori !

Fajnie, że udało się spotkać. Dzięki za miłe towarzystwo :(

I oby takich spotkań było więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, chyba jako ostatni dotarliśmy wreszcie do domu :(

Byliśmy jeszcze wczoraj na zakupach, przytargałem w walizce 20 piw z Czech, umordowałem się przy tym nieziemsko. W drodze powrotnej wstąpiłem na "obowiązkowe" Brackie do Starówki po czym kompletnie zmordowani padliśmy spać bez kolacji (nie doczekaliśmy się na zamówioną pizzę - w końcu jak się kładliśmy to pizza spóźniona o godzine dotartła - podziękowaliśmy panu przez domofon...)

Piwa dotargaliśmy w całości chociaż z przygodami (ktoś autobusowi zajechał drogę - była latająca walizka i dachujący laptop - na szczęscie wszystko przeżyło, a nam się nic nie stało)

 

P.S. zdjęcia ja chciałem - zwłaszcza te, które pstrykała Marta. Zaraz się zgłoszę na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak ja żałuje że mnie było, jednak wcześniejsze zobowiązania uniemożliwiły mi wizytę ale może następnym razem się uda :(

okazji do spotkań myślę nie braknie, a chęci widzę, że też wszyscy mamy :/

Wiec może w najbliższym czasie uda nam sie jakieś spotkanie w szerszym gronie zorganizować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zdjęć, to proponuję aby wszyscy posiadacze aparatów w tym dniu podesłali fotki i umieścimy na serwerze, aby każdy zainteresowany sobie oglądnął :-)

Wszyscy posiadacze aparatów sztuk jeden :(

 

Przepraszam - aparaty były dwa, ale okoliczności z powodu których drugi "nie chciał robić zdjęć" cichcem przemilczę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia wrzuciłem do raportu z całej imprezy. Szkoda trochę, że nasz aparat zaliczył taką głupią wpadkę, całe szczęście że TZi miał cyfraka (jeszcze raz dzięki za pożyczenie w imieniu Marty! :()

Fajna relacja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.