Jump to content

Spotkanie 05 sierpnia 2007 Cieszyn

dori
 Share

Recommended Posts

W ramach Zamkowych Spotkań z Historią 03-05.08.20007 w Cieszynie odbędzie się impreza "Zmierzch Epoki Piastów". W niedzielę 5 sierpnia od godziny 12 do 17 przewidziane są pokazy rzemiosł dawnych m.in. pokaz warzenia piwa :(.

Więc jako, że każda okazja do spotkania jest dobra :/... zapraszam w niedzielę do Cieszyna. Miło byłoby się spotkać i napić dobrego piwka :(

Dzięki za spotkanie, miło było pogadać, choć krótko... Córka szybko wyczerpała zapas energii i musieliśmy wracać do domu.

Do zobaczenia przy następnej okazji ( mam nadzieje że trochę dłużej ).

Teraz pozostaje mi degustacja piw :-) Dzięki Dori !

Dzięki za spotkanie, miło było pogadać, choć krótko... Córka szybko wyczerpała zapas energii i musieliśmy wracać do domu.

Do zobaczenia przy następnej okazji ( mam nadzieje że trochę dłużej ).

Teraz pozostaje mi degustacja piw :-) Dzięki Dori !

Fajnie, że udało się spotkać. Dzięki za miłe towarzystwo :(

I oby takich spotkań było więcej...

No, chyba jako ostatni dotarliśmy wreszcie do domu :(

Byliśmy jeszcze wczoraj na zakupach, przytargałem w walizce 20 piw z Czech, umordowałem się przy tym nieziemsko. W drodze powrotnej wstąpiłem na "obowiązkowe" Brackie do Starówki po czym kompletnie zmordowani padliśmy spać bez kolacji (nie doczekaliśmy się na zamówioną pizzę - w końcu jak się kładliśmy to pizza spóźniona o godzine dotartła - podziękowaliśmy panu przez domofon...)

Piwa dotargaliśmy w całości chociaż z przygodami (ktoś autobusowi zajechał drogę - była latająca walizka i dachujący laptop - na szczęscie wszystko przeżyło, a nam się nic nie stało)

P.S. zdjęcia ja chciałem - zwłaszcza te, które pstrykała Marta. Zaraz się zgłoszę na priva.

O jak ja żałuje że mnie było, jednak wcześniejsze zobowiązania uniemożliwiły mi wizytę ale może następnym razem się uda :(

okazji do spotkań myślę nie braknie, a chęci widzę, że też wszyscy mamy :/

Wiec może w najbliższym czasie uda nam sie jakieś spotkanie w szerszym gronie zorganizować :(

Co do zdjęć, to proponuję aby wszyscy posiadacze aparatów w tym dniu podesłali fotki i umieścimy na serwerze, aby każdy zainteresowany sobie oglądnął :-)

Wszyscy posiadacze aparatów sztuk jeden :(

Przepraszam - aparaty były dwa, ale okoliczności z powodu których drugi "nie chciał robić zdjęć" cichcem przemilczę :(

• 2 weeks later...