Skocz do zawartości

Automatyczne PW dla nowych użytkowników.


Makaron

Rekomendowane odpowiedzi

Elroy czy można ustawić forum tak by po pierwszym poście nowego użytkownika automatycznie został wysłana PW z podstawowymi informacjami? Może coś takiego by pomogło w odnalezieniu sie nowych użytkowników na tym jakby nie patrzeć sporym już forum?

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie wystarczyłoby wysłać linka do wiki (z opisem linków co gdzie i dlaczego), głównie do sekcji "Zaczynamy warzyć piwo". Osobiście na wiki nauczyłem się podstaw i jest tam wystarczająca wiedza dla całkowicie początkujących.

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że coś takiego jest i to od dłuższego czasu:) Każda nowa osoba otrzymuje PW oraz maila o poniższej treści.

 

Nazywam się Pierre Celis i zajmuję się wieloma automatycznymi czynnościami na tej stronie. (przeczytaj moją historię http://www.piwo.org/...1-pierre-celis/ )

 

Bardzo mi miło, że postanowiłeś(aś) zarejestrować się na forum piwo.org. Poświęć kilka chwil aby zapoznać się z najważniejszymi informacjami i linkami.

 

Jeżeli jesteś początkujący i poszukujesz informacji o piwowarstwie zajrzyj koniecznie:

W przypadku problemów lub innych pytań do Twojej dyspozycji jest obsługa forum.

 

Pamiętaj: na forum staramy się nie poruszać tematów polityki, religii, obowiązuje kultura oraz zasady polskiej pisowni.

Pamiętaj tym bardziej: proces przygotowania piwa to warzenie (od warki), a nie ważenie (od wagi) :)

 

 

 

Życzę wiele satysfakcji i dobrej zabawy z domowego warzenia piwa !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.