Jump to content
mahometus

Witam, Michał z Wołomina

Recommended Posts

Witam serdeczne szanownych forumowiczów!

Cóż tu zacząć i coś o sobie...

Troszkę zajmowałem się winami własnej roboty i tak pomyślałem że może by tak spróbować piwa.

Po przeczytaniu paru postów z 'piaskownicy' okazało się dla mnie że nie taki diabeł straszny i już zestaw biowina z coppersowym lagerem ze słodem zamiast cukru grzecznie fermentuje.

Do tego jestem troszkę zaawansowanym akwarystą, wiec parametry wody, obcowanie z CO2, zachowanie higieny itp plus ciężko wypracowana na tym hobby cierpliwość mi pomoże :)

Oczywiście ciekawość z własnych produkcji sięgnęła zenitu i już garnek, dodatkowy fermentator i zestaw na słodach Belgian Pale Ale już leci kurierem.

Więc jeszcze raz witam serdecznie i cieszę się niezmiernie że trafiłem na takie źródło informacji na waszym forum i grzecznie dalej zabieram się do grzebania w 'piaskownicy' bo wiedzy tam aż nadmiar :)

Pozdrawiam was!

PS. A dział forum że "Przy kuflu własnego piwa" no jej, jeszcze nie no niestety jeszcze troszkę ;)

Edited by mahometus

Witam. Życzę powodzenia. Ja też interesuję się akwarystyką najbardziej roślinną, ale także tanganikę miałem :) (niestey chwilowo nie mam żadnego akwa ze względów mieszkaniowych :( )

Edited by Afghan

Witaj i piwodzenia!

ps. cytuje Twoją wypowiedź: " cieszę się niezmiernie że trafiłem na takie źródło informacji na waszym forum"

Teraz już śmiało możesz mówić na naszym... :)

Edited by Kamilo