Skocz do zawartości

Witam, Michał z Wołomina


mahometus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdeczne szanownych forumowiczów!

Cóż tu zacząć i coś o sobie...

Troszkę zajmowałem się winami własnej roboty i tak pomyślałem że może by tak spróbować piwa.

Po przeczytaniu paru postów z 'piaskownicy' okazało się dla mnie że nie taki diabeł straszny i już zestaw biowina z coppersowym lagerem ze słodem zamiast cukru grzecznie fermentuje.

Do tego jestem troszkę zaawansowanym akwarystą, wiec parametry wody, obcowanie z CO2, zachowanie higieny itp plus ciężko wypracowana na tym hobby cierpliwość mi pomoże :)

Oczywiście ciekawość z własnych produkcji sięgnęła zenitu i już garnek, dodatkowy fermentator i zestaw na słodach Belgian Pale Ale już leci kurierem.

Więc jeszcze raz witam serdecznie i cieszę się niezmiernie że trafiłem na takie źródło informacji na waszym forum i grzecznie dalej zabieram się do grzebania w 'piaskownicy' bo wiedzy tam aż nadmiar :)

Pozdrawiam was!

 

PS. A dział forum że "Przy kuflu własnego piwa" no jej, jeszcze nie no niestety jeszcze troszkę ;)

Edytowane przez mahometus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Życzę powodzenia. Ja też interesuję się akwarystyką najbardziej roślinną, ale także tanganikę miałem :) (niestey chwilowo nie mam żadnego akwa ze względów mieszkaniowych :( )

Edytowane przez Afghan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj i piwodzenia!

ps. cytuje Twoją wypowiedź: " cieszę się niezmiernie że trafiłem na takie źródło informacji na waszym forum"

Teraz już śmiało możesz mówić na naszym... :)

Edytowane przez Kamilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.