Skocz do zawartości

Ktoś chętny na tegoroczny chmiel?


Rekomendowane odpowiedzi

Poprosiłbym także po kilogramie marynki lubelskiego i perle. Myślę, że przesyłkę mógłbym połączyć z Przemczysławem bywam często w Poznaniu więc mógłbym odebrać.

 

Ostatnio dużo wysyłam przez www.sendit.pl kurier DPD lub UPS paczka do 30kg kosztuje do 17,21zł brutto i bez problemów mozna zamówić opłacic i kazac podjechac do nadawcy po paczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłbym także po kilogramie marynki lubelskiego i perle. Myślę, że przesyłkę mógłbym połączyć z Przemczysławem bywam często w Poznaniu więc mógłbym odebrać.

 

Ostatnio dużo wysyłam przez www.sendit.pl kurier DPD lub UPS paczka do 30kg kosztuje do 17,21zł brutto i bez problemów mozna zamówić opłacic i kazac podjechac do nadawcy po paczkę.

4 kg to spory worek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda sprawa? wizyta u p. zygmunta sie odbyła?

 

Wizyta jeszcze się nie odbyła, bo nie miałem czasu żeby podjechać. Kontaktowałem się telefonicznie i chmiel będzie czekał w poniedziałek spakowany i gotowy do odbioru. W sumie dla wszystkich chętnych wyszło 22kg szyszek (dla Ciebie amap zamówiłem po kilogramie ;)). Od wtorku będę przepakowywał i rozsyłał, koszt wysyłki to 16,10zł brutto - przesyłka DPD (do paczkomatu się nie mieści). Skontaktuję się ze wszystkimi na PW, w celu ustalenia szczegółów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmiel podzielony i przygotowany do wysyłki. Okazało się, że nie mam wystarczająco dużego pudła, żeby zmieścić zamówienie chłopaków z Wrocławia (w sumie 9,5kg) :) W związku z tym przesyłka się nieco opóźni, bo muszę gdzieś zdobyć odpowiedni karton - postaram się wysłać wszystko najpóźniej w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczki kurier odebrał dzisiaj, zdążyłem od poniedziałku zgłosić w DPD dwie interwencje (nie wiem co za czort, ale tak to nazywają) i złożyć pisemną reklamację. Oczywiście facet twierdził, że nie dostał żadnego zlecenia z centrali na odbiór...

Jeszcze raz przepraszam zainteresowanych za opóźnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie drobne pytanie, kto dostał wrocławską przesyłkę? Ja dostałem czyjąś, w której było po 2kg, marynki, perle i lubelskiego. Brakuje nam po 1kg Lubelskiego i Marynki i 1,5kg Perle? Czy ktoś kto dostał "nadwyżkę" mógłby się ze mną skontaktować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie drobne pytanie, kto dostał wrocławską przesyłkę? Ja dostałem czyjąś, w której było po 2kg, marynki, perle i lubelskiego. Brakuje nam po 1kg Lubelskiego i Marynki i 1,5kg Perle? Czy ktoś kto dostał "nadwyżkę" mógłby się ze mną skontaktować?

 

Ja dostalem nie swoja paczke ale nie wiem ile i czego :/ fizycznie nie widzialem tej paczki wiem tylko ze jest ciezsza niz ta ktora powinienem otrzymac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możesz na nią spojrzeć, to powinno być na niej napisane ile i dla kogo (na mojej tak było). Opis na opakowaniu był zgodny z zawartością, tylko kierunek wysyłki nie ten, może to przez zbieżność imion :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leszczu czy przesyłka była adresowana na Luboń??

bodajże tak, jak wrócę z pracy, to sprawdzę dokładnie, o zbieżności imion już wspominałem :P Czyli już wiem do kogo to miało trafić. Chłopaki co robimy z tym fantem?

Edytowane przez leszcz007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.