Skocz do zawartości

Zlot i Konkurs w Lublinie


gregroc

Rekomendowane odpowiedzi

A jak z piwami wysłanymi?

Tym razem obowiązuje osobiste zgłoszenie się z piwem, przy następnej edycji konkursu będzie można też wysłać piwa.

Fakt, zasugerowałem sie wpisem na fejsie Twojegobrowaru

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z piwami wysłanymi?

Tym razem obowiązuje osobiste zgłoszenie się z piwem, przy następnej edycji konkursu będzie można też wysłać piwa.

Warszawiacy mogą mi piwa przekazać - będę jechał z sobotę rano z Otwocka.

 

Widzę tu pewną sprzeczność, a przynajmniej nieścisłość do wyjaśnienia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor to celnie ujął, brak odpowiedniej infrastruktury. Oczywiście można przekazać piwa komuś, kto przyjeżdża do Lublina.

 

Plan dnia przedstawia się następująco:

Od 12:00 do 14:00 zgłoszenia uczestników.

Sędziowie będą oceniać piwa od godz. 14, ogłoszenie wyników zaplanowane jest na 17:00.

Gospodarz imprezy zapewnia dwa ciepłe dania, pierwszy posiłek regeneracyjny będzie po trzynastej, kolejny przed ogłoszeniem wyników. Dodatkowo przez cały czas będą dostępne przekąski oraz kawa/herbata.

Czas oczekiwania na werdykt wypełnią: pokaz warzenia (Bromania), prelekcja nt. surowców niesłodowych (bnp), wykład nt. uprawy chmielu (p. Zygmunt Mełgieś) oraz intensywna praca w grupach ;)

 

Jeżeli ktoś się jeszcze nie zdecydował czy wziąć udział w konkursie, to czas najwyższy żeby wynieść piwo z piwniczki, a w sobotę przydreptać na imprezę. Zapraszam wszystkich serdecznie :beer:

Edytowane przez gregroc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, jeszcze jedno pytanie, czy jakieś miejsca trzeba sobie rezerwować np stolik, czy na żywioł?

ps. Skoro już jedziemy z Siedlec to chcielibyśmy mieć gdzie usiąść. :) ode mnie będzie 4 osoby.

 

A będzie parzon to mu krzynkę zabiorę? Miejsce się znajdzie, jak na każdej giełdzie kolekcjonerskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak odpowiedniej infrastruktury.

 

 

miejsca do przechowania oraz osoby, która będzie nadsyłane piwa opisywać i odpowiednio zabezpieczać do czasu konkursu.

Poważnie mówisz?

 

Warunki uczestnictwa są takie a nie inne. Jak w każdym konkursie, z ta różnicą, że preferujemy udział piwowarów. Impreza ma w nazwie "zlot" i tez jednym z jej priorytetów jest integracja środowiska. Jak ktoś chce zgłosić piwo, a nie wie jak to wystarczyło napisać, że jest problem z jego dostarczeniem. Jeśli będzie taka możliwość ktoś dostarczy z przyjezdnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy regulamin mógłby uwzględnić piwo w kegach ?

Zapis w regulaminie należy interpretować jako minimalną ilość przywiezionego piwa (3 x 0,5 = 1,5 litra), więc keg się chyba łapie ;)

 

Chciałbym doprecyzować, piszez 3x0,5l natomiast w regulaminie zamieszczonym w kalendarzu jest 4x0,5l.

Jaka jest ostateczna minimalna ilość?

 

http://www.piwo.org/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=1625

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chomiczon

przynieś dla pewności 5 x 0,5l - i tak się wypije :D

A tak na poważnie to obowiązuje wersja z regulaminu, czyli minimum trzy butelki

@pepo

świstki będą na miejscu, zabierz ze sobą długopis :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym bardzo podziękować za wspaniałą imprezę, której towarzyszyła rewelacyjna atmosfera, przepyszne piwa, wina, nalewki i jadło. Mam nadzieję, że impreza będzie odbywała się cyklicznie przynajmniej raz do roku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super spotkanie... dzięki za możliwość poznania was w 'realu'.... takie luzackie pogaduszki to jest 'to' !!!

wielkie podziękowania dla organizatorów, a przede wszystkim dla e-prezes, browar szyszka.... oraz właściciela lokalu za super organizację.

Do zobaczenia za rok... a może i wcześniej na jakiejś domowej imprezie :) jak wspominałem... zapraszam na pięterko :)

 

http://www.piwo.org/user/5196-astrobus/ - jak dla mnie jesteś dzisiejszym GC... super piwka! mam nadzieję że jeszcze nie raz spróbuję browarka z twojej nory :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem bardzo zadowolony z dzisiejszej imprezy. Dobrze że tym razem nic mi nie wypadło, jak to zwykle bywa, i udało mi się być, Miła atmosfera, świetne piwa.

Skorośmy się trochę bliżej poznali to nie marnujmy tego i pogadajmy czasem przy piwie. Częściej niż raz do roku.

 

P.S. Jeśli ktoś namierzył mój składany w pół otwieracz z wciśniętym weń kapslem Konstancina, to chętnie odzyskam. Piwa co to mi je ktoś wyciągnął z pudełka, mimo że dalece ostatnie sztuki, niech pójdą na zdrowie i proszę o ocenę :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za super imprezę, atmosferę i możliwość popróbowania różnych trunków oraz poznania tak wielu "Zacnych Piwowarów" :)

Wielki ukłony dla właściciela i wszystkich organizatorów. Za rok też się stawię.

 

ps. Gratulacje wszystkim laureatom szczególnie Grand Piotrkowi "pepo" ;)

Edytowane przez Kamilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoj, wreszcie doszedłem do siebie, wczoraj za dużo wrażeń :) albo browarów :) było.

 

I ja sie dołączę do wyrazów uznania dla organizatorów, było super.

szczególne dzięki dla właściciela lokalu, żarełko było przednie.

 

PS

 

Pepo, został ci jakiś grand champion w piwnicy? moglibysmy jakich handel wymienny uskutecznić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.