Skocz do zawartości

Zlot i Konkurs w Lublinie


gregroc

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pierwsze informacje na temat nagród :D

Jako że równolegle będzie odbywał się konkurs win domowych (do którego również można się zgłaszać), nagrodami będą m.in. gąsiory z wikliną i beczki dębowe. Oprócz tego do zdobycia będą talony do sklepu z piwami przy ul. Tumidajskiego w Lublinie - sklep jest znany piwoszom ze świetnego zaopatrzenia. Zwycięzca otrzyma też zaszczytny tytuł "Piwowara Domowego Lubelszczyzny 2012".

Jak zapewnił mnie gospodarz imprezy, poczęstunek na pewno nie ograniczy się do słonych przekąsek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie wystawić do konkursu angielskiego portera. Moje drugie zacierane piwo. Zostało mi jeszcze kilka butelek a leżakuje już z 8 miesięcy. Mnie i mojej drugiej połowie niesamowicie smakuje ale może konkursowe to ono nie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepszy"jasny lager, tak z 7%"

I najlepiej, żeby smakował "trochę jak warka" :lol:

A pomijając żarty, to jury będzie wybrane na miejscu z pośród uczestników imprezy.

Edytowane przez gregroc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jedź, weź ze sobą coś do picia, a i w konkursie może coś wystawisz. Są pierwsze informacje o nagrodach od sponsorów, więc warto. Zachęcam zwłaszcza tych, którzy z takich czy innych powodów nie mają odwagi wystartować w Żywcu. Grunt to przednia zabawa i rozmowy piwowarów.

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał e-prezes, kompletujemy listę nagród.

 

Zdecydowali się nas wesprzeć:

Homebrewing

Browamator

Centrum Piwowarstwa

sklep Piwodziej

Słodownia Strzegom

Szczegóły dotyczące nagród na razie są owiane mgłą tajemnicy.

 

Odwiedzą nas chłopaki z Bromanii, którzy przeprowadzą pokaz warzenia oraz p. Zygmunt Mełgieś, który uprawia chmiel od prawie czterdziestu lat - będzie okazja porozmawiać i dowiedzieć się czegoś praktycznego o uprawie. Dla chętnych rzewidziany jest też wykład nt. surowców niesłodowych w piwowarstwie.

Podsumowując - coś się zaczyna dziać i impreza nabiera kształtów. Jak będę miał trochę wolnego czasu, to popracuję też nad regulaminem konkursu, żeby były jakieś ramy naszej zabawy.

Edytowane przez gregroc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.