Skocz do zawartości

Stowarzyszenie "Piwo Pod Chmurką"


Faszysta Rasista Homofob

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ale nie mogę pojąć dlaczego ludzie dobrowolnie godzą się na ograniczanie ich podstawowych praw i jeszcze bronią tego z uporem godnym lepszej sprawy.

Ale już się nie odzywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodzi. U nas łażą bez przerwy, sąsiad już dostał mandat 100 zł za picie piwa przy SWOJEJ furtce. Ale jedną nogą był na chodniku.

 

To już bolesne...

 

 

Osobiście muszę powiedzieć, że często nie jest ważne "co i jak", a "gdzie i z kim". Osobiście nie wiele jest przyjemniejszych rzeczy niż napicie się przy jesiennym ognisku, nawet dość podłego trunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba zrobię eksperyment - włożę do szarej papierowej torebki na początek oranżadę i popijając przejdę się koło patrolu straży miejskiej. :)

 

Taki eksperyment może drogo kosztować....wiem z własnego doświadczenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A któryś z tych pomysłów zrealizowałeś?

Zapewniam cię, że mam więcej lat niż ty. I na pewno więcej razy niż ty byłem w sądzie, a dawno temu jeszcze na kolegium do spraw wykroczeń. Wszystkie sprawy wygrałem, bo byłem przygotowany. Poczytaj o niejakim "Kelnerze". On ma jeszcze więcej lat niż ja, ale jest z facetem z jajami i nie da sobie w kaszę dmuchać.

Wiem, że najlepiej schować ogon pod siebie i udawać, że wszystko jest OK, ale nie każdy taki jest.

Dla twojej wiadomości: praktycznie codziennie łamię pewien durny przepis, policja to widzi i nic nie mogą mi zrobić, bo w świetle prawa go ... nie łamię. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z cyklu przeziębię się na złość mamie.

Coś udowodnisz? Nie... Ty nie prowadzisz kampanii na temat zmiany danego prawa.

Ty chcesz robić na złość policji, której pracą jest egzekucja nawet durnego prawa. Nawet nie policji jako całości ale jakoś przypadkowemu młodemu policjantowi na patrolu. Naprawdę dasz czadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie prowadzisz kampanii na temat zmiany danego prawa.

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Kończę. Idę prowadzić kampanię.

 

Jeśli cytujesz to całą wypowiedź, wycinanie zdań zmienia ton i cel wypowiedzi.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.