Skocz do zawartości

I Toruński Zlot Piwowarów Domowych


Raczek

Rekomendowane odpowiedzi

Impreza udana, organizatorzy, mimo braku doświadczenia spisali się świetnie. Co prawda frekwencja w głosowaniach była kiepska, co widać po zliczeniu oddanych głosów w kategoriach, ale wiadomo, że każdy się uczy. W końcu poznałem więcej ludzi z naszego forum. :okey::beer:

 

No niestety nie da się uniknąć błędów i niedociągnięć organizując imprezę tego typu. Fakt bałagan i ścisk panujący podczas próbowania piw przed konsumentów przy pierwszej kategorii był straszny, przeniesienie głosowania na bar nie dało efektu jakiego bym oczekiwał, ale to pierwsza impreza więc myślę że można wybaczyć niektóre rzeczy. Następnym razem będzie lepiej. Dziękuje w swoim imieniu Piwowarom, konsumentom oraz całej ekipie Krajiny Piva za wspaniałą atmosferę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza udana, organizatorzy, mimo braku doświadczenia spisali się świetnie. Co prawda frekwencja w głosowaniach była kiepska, co widać po zliczeniu oddanych głosów w kategoriach, ale wiadomo, że każdy się uczy. W końcu poznałem więcej ludzi z naszego forum. :okey::beer:

 

No niestety nie da się uniknąć błędów i niedociągnięć organizując imprezę tego typu. Fakt bałagan i ścisk panujący podczas próbowania piw przed konsumentów przy pierwszej kategorii był straszny, przeniesienie głosowania na bar nie dało efektu jakiego bym oczekiwał, ale to pierwsza impreza więc myślę że można wybaczyć niektóre rzeczy. Następnym razem będzie lepiej. Dziękuje w swoim imieniu Piwowarom, konsumentom oraz całej ekipie Krajiny Piva za wspaniałą atmosferę.

 

Przeniesienie głosowania poza część degustacyjną, było dobrym posunięciem, bo tłok przy próbkach był okrutny :D. Niemniej sam nie mam pomysłu jak zmobilizować ludzi do głosowania. :| Niemniej chwała organizatorom za podjęcie tego trudu. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiady ze zwycięzcami http://torun.gra.fm/informacje/27243/piwowarzy-zjechali-do-torunia-na-zlot-pasjonatow-zlotego-trunku Ja zostałem wycięty ale może to i dobrze?!?! reporter z Radia pojawił się w najgorszym momencie i chyba niezbyt kleiła się rozmowa a moje odpowiedzi musiały być troszkę nietrzeźwe .....

Edytowane przez raczek84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza udana, organizatorzy, mimo braku doświadczenia spisali się świetnie. Co prawda frekwencja w głosowaniach była kiepska, co widać po zliczeniu oddanych głosów w kategoriach, ale wiadomo, że każdy się uczy. W końcu poznałem więcej ludzi z naszego forum. :okey::beer:

Co do frekwencji akurat się nie zgodzę... W każdej kategorii oddane było ponad 80 głosów (najmniej kapsli posypało się w ciemnych). Na 100 sędziów to chyba dobry wynik (tym bardziej że część przychodziła z osobami niepijącymi... w tym ja :P)

 

Uwaga ogólna: jeśli komuś nasunie się jeszcze coś, co można zmienić, poprawić itp., piszcie śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza udana, organizatorzy, mimo braku doświadczenia spisali się świetnie. Co prawda frekwencja w głosowaniach była kiepska, co widać po zliczeniu oddanych głosów w kategoriach, ale wiadomo, że każdy się uczy. W końcu poznałem więcej ludzi z naszego forum. :okey::beer:

Co do frekwencji akurat się nie zgodzę... W każdej kategorii oddane było ponad 80 głosów (najmniej kapsli posypało się w ciemnych). Na 100 sędziów to chyba dobry wynik (tym bardziej że część przychodziła z osobami niepijącymi... w tym ja :P)

 

Uwaga ogólna: jeśli komuś nasunie się jeszcze coś, co można zmienić, poprawić itp., piszcie śmiało.

 

http://screenshooter...0266232/qqhurje

kategoria 1 suma głosów 59

kategoria 2 suma głosów 60

kategoria 3 suma głosów 64

"W każdej kategorii oddane było ponad 80 głosów" to co zrobiliście z resztą :P (oczywiście to żart).

 

Na przyszłość ustawił bym ławy tak by wymusić kierunek kolejki lub w drodze losowania wyłonił jurorów, którzy by ocenili piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiady ze zwycięzcami http://torun.gra.fm/...-zlotego-trunku Ja zostałem wycięty ale może to i dobrze?!?! reporter z Radia pojawił się w najgorszym momencie i chyba niezbyt kleiła się rozmowa a moje odpowiedzi musiały być troszkę nietrzeźwe .....

Coś mi nie hula to nagranie. Nawiązując: " Słyszę ciszę..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shooter: Bo podaliśmy na stronie tylko liczbę głosów na pierwsze 3 piwa a startowało 7 jasnych, 8 ciemnych i 7 specjalnych :P

 

Co do liczby oceniających - może w czasie przyszłych edycji zmniejszymy liczbę gości do 80, ale losowanie możliwości oceny wśród osób, które płacą za wejście i degustację raczej mija się z celem imprezy, czyli pokazaniem jak najszerszej publice że domowe piwa są mocno zróżnicowane i mogą być naprawdę wyśmienite.

Edytowane przez panszpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaangażowanie dla organizatorów zwłaszcza tych "ochotniczych". Warto było się spotkać, poznać nowe osoby i poszerzyć wiedzę.

Josefik - wybacz kwasa, parafrazując firmowego informatyka "dziwne, u mnie działało" ;)

Dzięki wszystkim, z którymi udało mi się wymienić doświadczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ogólna: jeśli komuś nasunie się jeszcze coś, co można zmienić, poprawić itp., piszcie śmiało

 

Może w przyszłości warto by było np. ponumerować kubeczki i każdemu dać plastikowy talerzyk, aby gość sobie nałożył próbki i zdegustowal przy swoim miejscu, bo przy stolikach z probkami zapanował lekki chaos ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaangażowanie dla organizatorów zwłaszcza tych "ochotniczych". Warto było się spotkać, poznać nowe osoby i poszerzyć wiedzę.

Josefik - wybacz kwasa, parafrazując firmowego informatyka "dziwne, u mnie działało" ;)

Dzięki wszystkim, z którymi udało mi się wymienić doświadczenia ;)

Spoko luz nie ma takiego kwasa żebym go nie wypił ;) , to piwo zresztą nie było specjalnie kwaśne tylko infekcja nie poszła w tym kierunku co trzeba.

Ale na pocieszenie Ci powiem że większe kwasy i infekcje spotkałem podczas degustacji z kubeczków. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałem się dołożyć i wszystkim podziękować za przybycie, nie da się ukryć że było super a wnioski nasuwające się po tym weekendzie na pewno wprowadzimy w życie,tak by przyszłe spotkania były po prostu coraz lepsze, oczywiście jeśli Marcin dalej będzie chciał żebyśmy mu z Raczkiem pomagali ;) jako że organizacją wszystkiego zajmował się on - chwała tobie, bo bez Ciebie nie było by nic! :D:beer:

Swoich uwag też trochę mam ale raczej większość już została umieszczona na stronie. Osobiście życzyłbym sobie chyba tylko tego, by piwowarzy sprawdzili dzień-dwa przed konkursem "stan" swojego piwa i nie fundowali już nam kwaśnych niespodzianek przy degustacji...kto był, ten wie do czego piję. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

panszpik byłeś organizatorem I TZPD, tak? W lato wiele osób wyjeżdża i wydaje mi się, że mogą być problemy by dogodzić wszystkim z terminem.. coś kojarzę, że na maj szykują się jakieś poważne konkursy, w czerwcu birofilia, więc moim zdaniem optymalnym terminem byłby jakiś weekend kwietnia.. W takim wypadku trzebaby już się nad tym zastanawiać, bo jak wiadomo w tydzień się piwa nie zrobi.. Jako, że jestem z Trounia oferuję swoją pomoc w organizacji, jeżeli byłaby taka potrzebna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwiec, mimo Birofilii, wydaje się sensowny (wakacje odpadają ze względu na wyjazdy). Pewne jest to, że poinformujemy o zlocie odpowiednio wcześniej. Odezwę się na pewno - mimo ogarniania większości przygotowań samemu na zlocie nie mogłem być wszędzie na raz (i bez Raczka i Preisa pewnie byłby bałagan nie z tej ziemi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwiec, mimo Birofilii, wydaje się sensowny (wakacje odpadają ze względu na wyjazdy). Pewne jest to, że poinformujemy o zlocie odpowiednio wcześniej. Odezwę się na pewno - mimo ogarniania większości przygotowań samemu na zlocie nie mogłem być wszędzie na raz (i bez Raczka i Preisa pewnie byłby bałagan nie z tej ziemi).

Może do tego czasu zdążę coś uwarzyć w końcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.