Skocz do zawartości

I Toruński Zlot Piwowarów Domowych


Raczek

Rekomendowane odpowiedzi

Już jakiś czas temu udało nam się zorganizować 10% zniżkę dla zlotowiczów w pierogarni mieszczącej się 100 m od miejsca zlotu (przed konkursem wypada coś zjeść ;)), dziś doszły kolejne: cztery hostele mieszczące się w obrębie toruńskiej Starówki (w tym trzy w promieniu 300 m od Krajiny Piva) zgodziły się na zniżki na noclegi :)

 

Więcej informacji: http://zlotpiwowarow...z-angel-hostel/

Edytowane przez panszpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo mi poinformowac ze na zlocie pojawi sie kolega joosefik oraz Bielok.

 

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

 

Tak, ale to będzie podróż służbowa. Przyjedziemy sprawdzić czy to spotkanie, zlot czy może festiwal. ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo mi poinformowac ze na zlocie pojawi sie kolega joosefik oraz Bielok.

 

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

 

Tak, ale to będzie podróż służbowa. Przyjedziemy sprawdzić czy to spotkanie, zlot czy może festiwal. ;):D

Taka komisja ds. Opracowania Nazewnictwa :smilies:

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Wiadomość o moim przybyciu jest nieco przedwczesna ... nie znam całęgo grafiku na pamięć, a z urlopami cienko Zrobię co mogę żeby przyjechać. Ale jak już się z Josefikiem dokulamy to prosimy o rozmarzneta Wisłę, zimne piwa, i swojską atmosfere ;-)

Do komisji się żadnej nie pisałem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Na pewno nie będzie to festiwal... To debiut zobaczymy jak wypadnie i wszystkie ewentualne uwagi i sugestie przyjmiemy z pokorą

 

Żeby nie było wątpliwości od razu napisze że łatwo mnie skorumpować ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Wiadomość o moim przybyciu jest nieco przedwczesna ... nie znam całęgo grafiku na pamięć, a z urlopami cienko Zrobię co mogę żeby przyjechać. Ale jak już się z Josefikiem dokulamy to prosimy o rozmarzneta Wisłę, zimne piwa, i swojską atmosfere ;-)

Do komisji się żadnej nie pisałem ;-)

 

Wisły ci nie obiecam że będzie rozmarznięta ale zimne piwko i swojską atmosferę w ciemno mogę obiecać.... Zresztą od ilości piw dostępnych w KP głowa rozboli i to też mogę obiecać.... Klimacik lokalu jest naprawdę świetny zobaczycie jak się dokulacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo dziękuję za możliwość udziału we wspaniałej imprezie.

Mnogość obecnych piwowarów i konsumentów zaskakująco wysoka.

Dobra organizacja, mnóstwo nowych znajomych, klimatyczny lokal, wspaniałe miasto. Ponoć w życiu pewne jest tylko jedno ;) ale postaram się być na kolejnej edycji.

Cieszę się że na piwowarskiej mapie zaznaczył się kolejny wyraźny punkt, którego nie można przeoczyć. Tam trzeba być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza udana, organizatorzy, mimo braku doświadczenia spisali się świetnie. Co prawda frekwencja w głosowaniach była kiepska, co widać po zliczeniu oddanych głosów w kategoriach, ale wiadomo, że każdy się uczy. W końcu poznałem więcej ludzi z naszego forum. :okey::beer:

Edytowane przez Shooter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.