Skocz do zawartości

Witam Krakowskich wyjadaczy!


Winger

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z tradycją forum Witam serdecznie grono piwowarskie, te z okolic Krakowskich i nie tylko.

Wkraczam, a raczej raczkuję w ten świat - jestem obecnie na etapie zdobywania wiedzy teoretycznej i planowania zakupów sprzętu i składników na pierwsze warki.

Chcę zacząć od razu z zacieraniem, mieć pełną kontrolę nad procesem; myślę że o ile będzie to na początku trudniejsze, o tyle będzie bardziej mi się to na dłuższą metę opłaci.

O ile czas pozwoli, postaram się zajrzeć na spotkanie w Strefie Piwa w najbliższą niedzielę, podsłuchanie obeznanych z tematem piwowarów pozwoli mi, mam nadzieję, uniknąć kilku błędów na starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Miło powitać na forum:)

 

Strefie Piwa w najbliższą niedzielę

 

Spotkanie jest przesuniętę na następny weekend. Było dużo sugestii ze względu na pokrycie się terminu z Bracką Jesienią, Zlotem Bbiz i ogólnie początkiem roku szkolnego. Spotkanie będzie w następny weekend i serdecznie na nie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anteks, nie jesteś z Krakowa ale jesteś wyjadaczem :cool: więc to powinno wystarczyć :).

 

W takim układzie i ja nie wiem czy się przywitać :smilies:, no ale witaj bo w końcu Kraków to rzut beretem od Rzeszowa zwłaszcza A czwórką której jeszcze nie ma :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anteks, nie jesteś z Krakowa ale jesteś wyjadaczem :cool: więc to powinno wystarczyć :).

 

 

Sprawdziłem "]http://www.piwo.org/...ym +wyjadaczem] i okazało się że nie jestem

No czwórka jest, tylko 'A' brakuje ;-)

Pozwolę sobie tylko siebie krótko zacytować:

 

Witam serdecznie grono piwowarskie, te z okolic Krakowskich i nie tylko.

I dlatego sie przywitałem :smilies:

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.