Skocz do zawartości

Witajcie piwosze, bowarzyciele i birofile oraz całkowicie normalni !


kwiatek62

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu miesiącach "rzeźbienia" na brewkitach, chmielenia syropów, moczenia (dziennego!) słodów specjalnych, podjąłem brzemienną w skutkach decyzję samodzielnego zacierania i warzenia piwa ze słodów. O dziwo udaną i to niejenokrotnie. Aby tego dokonać spędziłem długie godziny na czytaniu postów, dyskusji i artykułów na piwo.org - za co jestem wszystkim umieszczającym tam swoje pytania i oczywiście kompetentne odpowiedzi bardzo wdzięczny. Ostrołęka, w której aktualnie egzystuję - wydaje się być białą plamą na mapie polskiego piwowarstwa domowego (jeśli się mylę proszę o kontakt w celu wymiany doświadczeń). Mam nadzieję, że moja chałupnicza produkcja i udział w tym szacownym forum, chociaż trochę tę plamę wypełni (kolorami różnych gatunków piw). Pozdrawiam! :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Życzę powodzenia. Ja jestem z Sokołowa Podlaskiego, także nie tak strasznie daleko. :)

 

Jak będziecie robić jakąś ustawkę z piwem to jak tylko będę w okolicy to też się zapisuję. ;)

 

No i latem można u mnie robić ustawki koło Sterdyni, Adrian był i wie, że z piwem nie ma problemu, co najwyżej z powrotem po piwie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Życzę powodzenia. Ja jestem z Sokołowa Podlaskiego, także nie tak strasznie daleko. :)

 

Jak będziecie robić jakąś ustawkę z piwem to jak tylko będę w okolicy to też się zapisuję. ;)

 

No i latem można u mnie robić ustawki koło Sterdyni, Adrian był i wie, że z piwem nie ma problemu, co najwyżej z powrotem po piwie. :D

Piwo i atmosfera była wyśmienita, to trzeba było coś wymyślić żeby dłużej po siedzieć i jakoś transport się ogarnęło :D

Edytowane przez Afghan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.