Skocz do zawartości
Shooter

[Giełda] Mieszadło magnetyczne

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mieszadło ma regulator obrotów /I jak wyląda/ , jeżeli tak , to jestem zainteresowany czterema/4/ sztukami .jacekk 601792362.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Patrząc na daty to widzę, że dawno był ten wątek. Mam jednak pytanie czy dałoby radę jeszcze sie załapać na opisywane mieszadło magnetyczne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Syn znajomego od którego zaczęło się moje zainteresowanie piwowarstwem narzekał na to mieszadło

Z jakiego powodu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Syn znajomego od którego zaczęło się moje zainteresowanie piwowarstwem narzekał na to mieszadło

Z mieszadłem trzeba sie trochę obyć. Jak np. rdzeń wyrzuca to nie musi być to wina mieszadła. Edytowane przez Mariusz_CH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z jakiego powodu?

Nie pamiętam, nie interesowałem się wtedy tematem. Kojarzę tylko mieszadło i nazwę sprzedawcy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pamiętam, nie interesowałem się wtedy tematem. Kojarzę tylko mieszadło i nazwę sprzedawcy

To może najpierw dowiedz się o co chodzi, a potem pisz to na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z mojego doświadczenia, to bardzo udane mieszadło, tak pod względem wizualnym, jak i pod względem funkcjonalności. Warte swoich pieniędzy. Ja jestem bardzo zadowolony, a używam już drugi czy trzeci rok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może najpierw dowiedz się o co chodzi, a potem pisz to na forum.

Postaram się dowiedzieć, ale kontakt z tym synkiem się urwał. Rozumiem że tutaj piszemy tylko sprawdzone informacje, chyba że ten kolega to jakiś guru i należy o Nim pisać tylko dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest żadnym guru, ale nie pisz o nim źle jak nie wiesz dokładnie o co chodzi.

Mam swoje lata i pamięć może być zawodna. Możliwe że to była wina pocztowa, może sprzęta. Synek mówił że kasa wyrzucona

ps może źle się obsługiwał lub drożdże słabe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest żadnym guru, ale nie pisz o nim źle jak nie wiesz dokładnie o co chodzi.

Mam swoje lata i pamięć może być zawodna. Możliwe że to była wina pocztowa, może sprzęta. Synek mówił że kasa wyrzucona

No to nie pier..... głupot na ogólnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ważne, żę Hefeweizem trzepie ns ogólnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy istnieje jakieś inne forum dla wtajemniczonych na któtym pisze sie rzeczy nie pochlebne?

Czytałem temat o sklepie o nazwie Browamator gdzie użytkownicy wylewali wiadra pomyj, bo po mimo że napisano że wysyłka po 14 dniach to pisano że powinno być natychmiast. Na tym forum sa równiejsi i równi? Ja nic złego o Waszym koledze nie napisałem, tylko że ktoś był nie zadowolony z Jego wyrobu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tomo33

Ja jestem bardzo zadowolony z mieszadła zakupionego u kolego Shootera.Zadowala mnie wykonanie jak i cena która była dla mnie atrakcyjna!

Dodam tez ze przesyłka była wzorowo zabezpieczona i dotarła do mnie w całości a miała nie małą drogę do przebycia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy istnieje jakieś inne forum dla wtajemniczonych na któtym pisze sie rzeczy nie pochlebne?

Czytałem temat o sklepie o nazwie Browamator gdzie użytkownicy wylewali wiadra pomyj, bo po mimo że napisano że wysyłka po 14 dniach to pisano że powinno być natychmiast. Na tym forum sa równiejsi i równi? Ja nic złego o Waszym koledze nie napisałem, tylko że ktoś był nie zadowolony z Jego wyrobu!

Tak i wczoraj na czacie chciałeś udowodnić, nam że jest lobby piwowarskie, grupy nacisku, i wspieramy jednych innych potępiamy, a ty jedyny głos rozsądku pokazujesz nam nasze zakłamanie, nie mają żadnych logicznych argumentów. Próbowałem ci coś wytłumaczyć ale to była walka z wiatrakami, moje argumenty rozbijały się o ścianę, a na koniec zostałem posądzony o kumoterstwo i należność do grup nacisku :D

Co do mieszadła też jestem bardzo zadowolony, materiały dobre, miesza u mnie drożdże od ponad roku i defektów nie zauważyłem....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra, dyskusja dyskusją, ale ja bym nadal chciała wiedzieć, czy jest szansa to mieszało kupić. A jeśli tak, to jaka by teraz była cena?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odezwij się do Shootera na PW jest z nim dobry kontakt ;) Jak będzie na forum pewnie ci odpowie, z tego co wiem to teraz cena mieszadła z przesyłką to coś koło 100 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak i wczoraj na czacie chciałeś udowodnić, nam że jest lobby piwowarskie, grupy nacisku, i wspieramy jednych innych potępiamy, a ty jedyny głos rozsądku pokazujesz nam nasze zakłamanie, nie mają żadnych logicznych argumentów. Próbowałem ci coś wytłumaczyć ale to była walka z wiatrakami, moje argumenty rozbijały się o ścianę, a na koniec zostałem posądzony o kumoterstwo i należność do grup nacisku :D

Co do mieszadła też jestem bardzo zadowolony, materiały dobre, miesza u mnie drożdże od ponad roku i defektów nie zauważyłem....

Coś mi świta że kolor mu nie pasował do koloru mebli :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi