Skocz do zawartości

II Mikołajkowy KPD - Kraków 2012


tieroo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko: w Strefie Piwa byłem tylko raz (zanieść piwo na konkurs) i śpieszyłem się niemożebnie przez co nie zwróciłem uwagi czy w pubie można palić. Jeśli ktoś wie to proszę o info bo to dla mnie bardzo ważna kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jak znajdzie trochę czasu to zapoda wyniki.

Ja byłem w Krakowie, impreza bardzo zacna. Wokół tylko Grand Championi i wielu zacnych gości. Bardzo się cieszę, że Wena i druga jego połowa zabrali mnie ze sobą. W lokalu zrobiłem przegląd piw i wyszło jak zawsze po Polskiemu - Sasion bardzo mi smakował. Smakowało mi w całym wydaniu Ale Browar oraz Rauch Bock był z kija bardziej wędzony.

Wielkie dzięki za miłe towarzystwo - wielkie dzięki dla Tomka za profesjonalną organizację konkursu i dla sędziów - zacną ekipę miałeś czego Ci gratuluję. Do kolejnego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff nareszcie chwila prze komputerem

 

Najpierw ważne informacje dla uczestników i kibiców

 

NAGRODY

http://www.4stronypiwa.pl/index.php/2012/12/nagrody/

 

 

WYNIKI

http://www.4stronypiwa.pl/index.php/2012/12/wyniki/

 

I najważniejsze WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla wszystkich którzy przybyli, uczestniczyli i wspierali mnie podczas organizacji tego konkursu.

 

pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na reszcie i my wróciliśmy do domu, i chcemy serdecznie podziękować Ci, Tomku, za wspaniale zorganizowany konkurs, za zaszczyt, że mogłem sędziować, oraz za miły popołudnie i wieczór, które mogliśmy spędzić razem. Wszystkim obecnym i uczestniczącym też dziękujemy z serca za miłą atmosferę i towarzystwo. Po prostu było warto dojechać do Krakowa!

 

Do najbliskiego zobaczenia z Wami wszystkimi!

 

Volker & Karin

 

P.S. Szczególne podziękowania, Dori, za dostawę zamówionych drożdży. Ściskam, Volker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla uczestników a w szczególności dla zwycięzców. Co mnie osobiście cieszy to, pojawiające się na podium coraz to nowe osoby, Świadczy to o tym, że jest nas (piwowarów domowych) robiących bardzo dobre piwa coraz więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich laureatów ;).

Nieśmiało wysłałem pierwszy raz piwo na konkurs. Po cichu liczyłem że uda się do finałowej 12-stki dostać, no ale żeby od razu być na pudle!! Szok :lol: .

I to w tak zacnym gronie doświadczonych piwowarów i piwowarek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą, to sędziowie nie docenili mojej mieszanki świątecznej - wędzonka, pomarańcze, przyprawa do pierników, gałązki jodły, itd ;)

Niestety żaden chyba z sędziów nie zanotował wędzonki :(. Był za to jeden kapitalny flanders brown ale... nie mogłem się nim nacieszyć. Niestety nie bardzo pasował do kategorii :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.