Skocz do zawartości

II Mikołajkowy KPD - Kraków 2012


tieroo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Udało się dopiąć ostatnie ustalenia dotyczące terminu i miejsca organizacji, a co najważniejsze ogłosić kategorie.

 

A zatem w tym roku są 3 kategorie, a są nimi:

  • - Piwo specjalne – Świąteczne ALE (opis stylu) – Gęstość początkowa: 12 i więcej °Blg
  • - Angielskie Indian Pale ALE BJCP 14,A– Gęstość początkowa: 12,4 – 18,2 °Blg
  • - Sweet Stout BJCP 13,B Gęstość początkowa: 11 – 14,7 °Blg

Konkurs odbędzie się w tym roku 8 grudnia 2012. Regulamin dostępny na stronie konkursu.

 

Zapraszam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku raczej odpadam, chyba że się wyrobie z remontem browaru.

 

edit: Ale kategorie fajne, nowy styl sweet stout, którego nie warzyłem ;)

Edytowane przez vettis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku raczej odpadam, chyba że się wyrobie z remontem browaru.

 

edit: Ale kategorie fajne, nowy styl sweet stout, którego nie warzyłem ;)

Dasz radę. Jak by co użyczyę Ci mojego. Mój sprzęt i piwnica są do dyspozycji, musicie tylko do nas dojechać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku raczej odpadam, chyba że się wyrobie z remontem browaru.

 

edit: Ale kategorie fajne, nowy styl sweet stout, którego nie warzyłem ;)

Dasz radę. Jak by co użyczyę Ci mojego. Mój sprzęt i piwnica są do dyspozycji, musicie tylko do nas dojechać. :)

 

 

Dzięki, dobrze wiedzieć ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam !

Nadszedł czas na kolejne wieści o konkursie:

1. Na stronie z regulaminem pojawił się formularz zgłoszeniowy.

2. Do grona jurorów dołączyły nowe osoby: Hana Mátlová, Michał Mielczarek, Volker R. Quante

3. Pojawił się nowy sponsor. www.bottlabel.com

 

Więcej szczegółów jak zwykle na stronie konkursu.

 

http://www.4stronypiwa.pl/index.php/konkurs/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko będę miał butelki w rękach to będę wysyłał potwierdzenia. Wiem ze juz przyszły 2 paczki, są przechowywane obecnie w Strefie. Będę je sukcesywnie odbierał i przewoził w miejsce przeprowadzania eliminacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę.

Czy w przyszłym roku można ogłosić kategorie wcześniej?

Wiem, że od 2 września do 24 listopada jest sporo czasu, ale zanim przyjdą zakupy, człowiek uwarzy piwo, fermentacja dobiegnie końca i zabutelkuje, to niestety może być późno. Teraz mam tak, że IPA w butelkach od tygodnia i bez gazu ;(. Nie wiem czy w ogóle opłaca się wysyłać.

Stąd moja prośba o wcześniejsze publikowanie przynajmniej kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę.

Czy w przyszłym roku można ogłosić kategorie wcześniej?

Wiem, że od 2 września do 24 listopada jest sporo czasu, ale zanim przyjdą zakupy, człowiek uwarzy piwo, fermentacja dobiegnie końca i zabutelkuje, to niestety może być późno. Teraz mam tak, że IPA w butelkach od tygodnia i bez gazu ;(. Nie wiem czy w ogóle opłaca się wysyłać.

Stąd moja prośba o wcześniejsze publikowanie przynajmniej kategorii.

 

W kolejnym roku organizacją konkursu będzie zarządzać Oddział Terenowy PSPD. Myślę że będą się starać o to by kategorie były jak najwcześniej ja na pewno będę postulował by w Mikołajkowym co roku była kategoria Świąteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pod piwo specjalne podlegał będzie prawdziwy gruit ale czy zostaniecie zasypani (możeć to przewidzieć) grzańcami z cymom cynimom, gałką, gwoździkami i "świąteczność" piw owych zostanie sprowadzona do pierdolamento komercyjnego, gdzie piwo rasowe przebić się nie zdoła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pod piwo specjalne podlegał będzie prawdziwy gruit ale czy zostaniecie zasypani (możeć to przewidzieć) grzańcami z cymom cynimom, gałką, gwoździkami i "świąteczność" piw owych zostanie sprowadzona do pierdolamento komercyjnego, gdzie piwo rasowe przebić się nie zdoła?

 

No ja myślę że piwo które opisałeś idealnie się nadaje do tego konkursu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważny komunikat. W poniedziałek zostanie zweryfikowana lista piw i piwowrów. Zostanie opublikowana lub dostaniecie maile. Gdyby coś nie doszło bedziecie mieli 4 dni na dosłanie piw.

 

Pozdrawiam Tomek

Edytowane przez tieroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.