Skocz do zawartości
witex

[P] Kociołek Garnek 20l lub więcej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Jako, że mama, od której wcześniej pożyczałem garnek, zbuntowała się i garnka już nie chce dać, chciałbym ogłosić, że chętnie przyjmę garnek do zacierania o pojemności od 20l w górę.

Wiem, że dla każdego Piwowara, ten post wydaje się głupi, bo każdy kto waRZy ( mój głupi błąd ) piwo, wie jak przydatny jest taki garnek i za nic w świecie go nie odda :) Jednak kto wie, może znacie kogoś, kto nie używa, albo wasza babcia przestała już robić kompoty. Przyznam, że jestem lekko zdesperowany, dlatego piszę :) Garnka nie ma, słód leży, w gardle zaschło, obecne wydatki nie pozwalają na zakup, a piwa nie ma jak zrobić :(

Mam nadzieję, że znajdzie się Wybawca :)

Oczywiście pokryję koszty przesyłki.

Pozdrawiam!

Edytowane przez witex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym piwowarskim światku to jest tak że takie sprawy jak najbardziej są możliwe. Onegdaj jeden kolega pisał że nie ma śrutownika i się znalazł, a drugi szukał garnka, a dostał w dzierżawę keg z filtratorem :) . Uzupełnij profil, a może ktoś przynajmniej pożyczy Ci gara do uwarzenia zupki :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przejmij inicjatywę i nie czekaj aż ktoś przyniesie Ci gar "na tacy" - pooglądaj lokalne szroty, czasem można znaleźć duży gar za psie pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poniekąd pisanie tutaj też jest przejawem "przęjęcia inicjatywy". Próbuję wszędzie gdzie się da :) Jak na razie obskoczyłem całą rodzinę i przyjaciół (aż krew człowieka zalewa jak się dowiaduję, że niektórzy takie cuda powywalali ).

Dzięki za podpowiedź co do szrotów. W poniedziałek postaram się na pobliski zajrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi