Skocz do zawartości

pspd


amap

Rekomendowane odpowiedzi

btw - proszę o przeniesienie jeśli znajdzie sie odpowiednie miejsce - ja nie mogłem sie zdecydować... :)

 

zdecydowałem sie w końcu wstąpić do naszego zacnego stowarzyszenia piwowarów domowych - pod koniec lipca przelałem należność, otrzymałem potwierdzenie ze strony pspd i tyle, czekam do dzisiaj na jakąkolwiek informację... wysłałem nawet maila na kontakt@pspd.org.pl (taki dostałem adres w potwierdzeniu) ale został odbity na moja skrzynkę (nieznany....) przestaje to byc poważne.... ja rozumiem że może sie zdarzyć awaria, okres wakacyjny ale 3 tygodnie bez kontaktu????

niech mnie ktoś utwierdzi w przekonaniu że dobrze zrobiłem wstępując (a raczej wysyłając darowiznę)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 21:28

Użytkownik josefik dnia 19 sierpień 2012 - 21:23 napisał

Gorzkie żale to przed Wielkanocą zazwyczaj.

no i?

 

Skoro to taka zacna organizacja to dlaczego już psioczysz? Masz rozum, znalazłbyś kogoś choćby na pw i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłem wysłać wiadomość też do całego zarządu, tylko dlaczego miałem to robić i zawracać wszystkim głowę? nie wiem kto zajmuje sie sprawami członkostwa. postępowałem zgodnie z instrukcja jaka otrzymałem w mailu ale utknąłem.

a teraz widzę że to ja jestem za wszystko odpowiedzialny......

koniec dyskusji - jako że odezwała sie dori, bede kontynuował na PW....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz widzę że to ja jestem za wszystko odpowiedzialny......

Naprawdę mi do tego, nie należę ale jak czytam takie posty to mam wrażenie że część osób potrzebuje tych miedzianych legitymacji żeby potem nimi ćpnąć /czasem wręcz kilkukrotnie/ . A jak wiadomo miedź miękka jest - nie zdzierży. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć nie mamy nikogo na etacie. Wszystko jest organizowane na zasadzie wolontariatu. Składka jest na stałe wydatki+Piwowara. Trzeba mieć na uwadze to, że ktoś kto zajmuje się tym z doskoku ma większe szanse by się pomylić, o czymś zapomnieć itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Josefik - rozumię ta godzina, ileś belgów zaliczonych, ale skoro nie jesteś członkiem PSPD to po co się odzywasz.

Ale czy aby na pewno rozumiesz? Bo tak na trzeźwo mnie wzięło. To forum piwo.org, nie pspd wiec opinie wyrazić mogę jakakolwiek ona by nie była ;)

Sprawa wyjaśniona wiec wątek można zamknąć. Wasze zdrowie. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.