Skocz do zawartości

Piwowarskie grillowanie we Wrocławiu


leszcz007

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba też bym się zjawił ale z noclegiem we Wrocławiu ciężko :P Jak ktoś ma jakiś tani hotel na złożenie zwłok to bym prosił ( nie wiem jak z akademikami czy dalej można się kimnąć?) chyba że impreza cało nocna do bladego świtu :) Jeszcze zagadam do znajomego czy mnie nie przenocuje i muszę jeszcze browarki w miarę rozsądnie przewieść ;)

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązań zawsze jest kilka. Istotne jest spotkanie, nie miejsce :)

Taaa jeess ;)

Nie pamiętam dokładnie - czy jest tam miejsce na ognisko? Gdyby ktoś zmarzł można by się ogrzać bo z grilla mało ciepła będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z powodu prywatnego nie jest w stanie być na tej imprezie, co znaczy, że odpadają też tereny rekreacyjne Volvo... sorry, ale nic nie jest w stanie zrobić.

 

Może uda się późniejszy termin, ale nie obiecuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spotkanie jednak się odbędzie, po krótkiej polemice, moja Szacowna Małżonka zgodziła się na zrobienie grilla u nas w ogródku :) Tak więc zapraszam wszystkich serdecznie. Adres zainteresowanym podam na PW (nie ten co na mapie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie przyjadę, jestem zawalony robotą (oczywiście akurat na tą sobotę!;/) Nie wiem w sumie ile osób będzie teraz, bo z tego co widziałem będzie padać, więc opcja ogrodu chyba jutro też odpada, a moglibyśmy wyznaczyć jakiś inny termin i spotkać się już w jakimś lokalu :) co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle marudzenie i wymówki :D

 

a tak poważnie, to na jutro zapowiedziało się tylko 4 osoby/pary, ale mimo wszystko impreza się odbędzie. Czy będzie grill czy nie zobaczymy. Co do spotkań w knajpie, to trzeba będzie wyznaczyć jakiś dogodny termin. Jest tylko jedne delikatny problem - knajpa o której wcześniej pisałem właśnie się zamknęła i mają ją wyburzyć :( będziemy szukać jakiegoś innego przyjaznego lokum. Ma ktoś jakieś pomysły/kontakty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobry kontakt z kolesiem w Bramie Oławskiej. Każdy ma tam raczej dobry dojazd, facet jest amatorem domowej roboty napitków, więc może się coś uda.

 

Ale próbę podejmę dopiero jak wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.