Skocz do zawartości

Wytwórnia piw rzemieślnicznych w Bieszczadach


Rekomendowane odpowiedzi

 

Planujemy otwarcie sklepu w sobotę. Szkło będzie. Będą też firmowe drewniane skrzynki, plastikowe i prawdopodobnie 3 różne rodzaje piwa :)

No to mam nadzieję, że plany się ziszczą. Kolega dałby radę w sobotę zrobić zakupy, a w poniedziałek piwko byłoby u mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujemy otwarcie sklepu w sobotę. Szkło będzie. Będą też firmowe drewniane skrzynki, plastikowe i prawdopodobnie 3 różne rodzaje piwa :)

No to mam nadzieję, że plany się ziszczą. Kolega dałby radę w sobotę zrobić zakupy, a w poniedziałek piwko byłoby u mnie ;)

 

Wszystko zgodnie z planem. Zapraszam w sobotę od 11 do 17 i w niedzielę też :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, jak wielu piwowarów podczas dzisiejszego spotkania wypiłem roYzbawionego. I mi akurat taka interpretacja pszenicy pasuje. Urywać tyłka nie urywa, ale bardzo pijalne, miłe w odbiorze piwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że ciekawa interpretacja pszenicznego choć ciężko powiedzieć, że piwo było w tym stylu, coś ciągle mi nie pasowało w tym piwie ale było smaczne :) Choć dla mnie RJ z randalla z Nelson Savin pobił i tak wczoraj wszystkie piwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem okazję skosztować na wczorajszym spotkaniu w ZUPie tej pszenicy, na pewno jest to lepsze piwo niż Ursa z Połoniny, jak dla mnie typowa pszenica niczym szczególnym się nie wyrózniająca. W aromacie banan, goździk, troszkę może przechmielone i za bardzo wysycone, ale generalnie piwo jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie część ludzi zwraca uwagę na przechmielenie, podczas gdy dla mnie jest ono niemal idealne - dlatego wolałem użyć słowa "interpretacja".

 

Ale też wiele osób mówi o tym właśnie jako o klasycznym przykładzie pszenicy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Kurczę, szkoda że sezon motocyklowy dobiegł już końca, bo chętnie bym się u was pojawił, szczególnie że Sanok - Polańczyk - Ustrzyki - Lesko to moja standardowa niedzielna trasa. Przyjadę na kufelek w przyszłym roku. Widzę że Angry Birds też komentują w tym temacie, więc może się spotkamy i będzie okazja do zakopania wojennego toporu po bitwie pod Gozdawą :P. Życzę powodzenia i do zobaczenia.

Edytowane przez Dżedży Dudek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich, nie tylko motocyklistów, zapraszam na koncerty rozpoczynające działalność Centrum Ursa Maior. Będzie bluesowo - wystąpi lokalny bluesman - Arek Zawiliński oraz świetna szkocka grupa KING KING. To wszystko już 7 i 8 grudnia 2013. Są dwa terminy, bo koncerty będą kameralne.

Z tej okazji uwarzyłam pyszne piwko :). Już wkrótce do nabycia i oczywiście będzie się lało podczas koncertu :beer:

 

 

Ponadto uruchomiliśmy sklep internetowy, w którym sprzedawane są m.in. piwa Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa Ursa Maior. Oferta sklepu z dnia na dzień będzie rozszerzana. W sklepie do nabycia także bilety na koncerty.

http://sklep.ursamaior.pl/

 

Zapraszam :)

Edytowane przez AgaL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad pokalem chyba trzeba jeszcze popracować. Te powietrzne bąbelki w ściankach, od wewnętrznej strony, kruszą się pod palcem.

 

Jeżeli chcesz zgłosić reklamację, to może zrób to u sprzedawcy, a my już się dalej dogadamy. Nie mieliśmy żadnego zgłoszenia od niezadowolonego klienta ani od sprzedawców. Forum to chyba nie najlepsze miejsce do tego celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście przekazałem je sprzedawcy. Nie widzę powodów aby nie zwrócić na to uwagi na ogólnodostępnym forum aby inni użytkownicy mogli sami zwrócili na to uwagę. Wszystkie pokale jakie były w sklepie miały tą samą wadę.

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś zakupiłem Wasz Robust Porter i mam pytanie. Czy on ma być bez gazu i bez piany? Wysycenie prawie zerowe piana nawet przy nalewaniu z dużej wysokości nie chciała się zrobić. Powiem tak...zmęczyłem to piwo ale do niego już raczej nie wrócę choć to moje ulubione klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupiłem Wasz Robust Porter i mam pytanie. Czy on ma być bez gazu i bez piany? Wysycenie prawie zerowe piana nawet przy nalewaniu z dużej wysokości nie chciała się zrobić. Powiem tak...zmęczyłem to piwo ale do niego już raczej nie wrócę choć to moje ulubione klimaty.

 

Jesli piwo bylo kompletnie bez piany to mógł być problem z kapslowaniem. Ale piwo nawet nalewane z 10cm by się w ogóle nie spieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie coś z tą butelką musiało być nie tak. Wczoraj gdy zaglądałem do barku w poszukiwaniu piwa na sobotni wieczór okazało się że mam zbunkrowaną butelkę Bombiny ( w "szale" zakupów kupiłem i zapomniałem ) Tak więc skoro była to postanowiłem sprawdzić czy będzie tak samo w pierwszej. Miłe zaskoczenie :) Nasycenie już było, piana uboga ale była. Piwo tym razem mi smakowało. Całkiem przyzwoite, choć jak pisze zgoda, za mało palone i za słodkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupiłem Wasz Robust Porter i mam pytanie. Czy on ma być bez gazu i bez piany? Wysycenie prawie zerowe piana nawet przy nalewaniu z dużej wysokości nie chciała się zrobić. Powiem tak...zmęczyłem to piwo ale do niego już raczej nie wrócę choć to moje ulubione klimaty.

 

Jesli piwo bylo kompletnie bez piany to mógł być problem z kapslowaniem. Ale piwo nawet nalewane z 10cm by się w ogóle nie spieniło.

 

Jeśli blues smakuje jak ten porter to bedę musiał wyrzucić wszystkie moje bluesowe płyty ;) A tak poważnie to to co powiedział Makaron brak gazu i jak dla mnie treściwości...Wiązałem wielkie nadzieje z tym piwem bo uwielbiam wszelkiej maści portery, ale... Chociaż smak i zapach nawet nawet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.